Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nektek melyik melyik jön...

Fiúk nektek melyik melyik jön be inkább? A kicsit fiúsabb vagány csajok vagy A nagyon csajos cicababák?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiúsabb csajok, mindig is utáltam ha az asszony 1-2 órát a tükör előtt majomkodott. :DD És az az állandó nyavajgás hogy letörik a körme..Pfejj. :DD
2013. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki sminkel és nőiesen öltözik, nem jelenti azt hogy hisztis és buta. Nem minden fekete vagy fehér...

Szerintem szebbek a nőies lányok, persze nem a sárgára szolizott sárgára szőkített agyatlan libákra gondolok.

2013. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát... Úgy valahol a kettő között.

Tehát ne legyen tüsihaja, borostája, és ne nyomjon le szkanderban; de ne legyen szolis, 5 kg sminkben feszítő, tükörben kacsaszájjal pózolós tiniribi se.

2013. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz a fiúsabb vagány csaj alatt? Legyen nőies megjelenése, de legyen belevaló, vad. Ne fiús.

A mostani barátnőm például egy shot-drink ivó versenyen ismertem meg, és azóta hétvégenként szivar+whiskey esteket tartunk, de ezektől eltekintve nőies, gyönyörű lány.


A cicababák meg egy körre jók, de hosszútávon kibírhatatlanok.

2013. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!