Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, fiúk! Mit gondoltok...

Lányok, fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Külsö:gyerekes,cuki ,két copf stb. TULAJDONSÁGOK:pimasz,nagylelkű,életvidám,kreatív,élénk fantázia,feledékeny,értetlen,együttérző,vicces,falánk és néha fura.Ilyen valójában :mindig bocsánatot kér,udvarias.Néha zárkózott,a szomorúságát hamis mosoly alá rejti.Kevés baráta van és mindig egy igaz barátot keres.Nagyon naiv ezért néha kihasználják.Fontos számára a barátság és nagyon érzékeny.Próbál nem csalódást okozni és mindig bizonyít.

2013. júl. 21. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
legtöbb lány ilyen
2013. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
neméppen.. a legtöbb lány leírásában még benne van az,hogy: r*banc,bulizós,flegma(h),gyakran részeg,kavarós,nagyképű,egoista,stb,stb... szerintem az ilyen lány ,mint amit leírt a kérdező, az ritkább..
2013. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik kedves második, hogy a r*banc, bulizós, flegma lányok pontosan ugyan ilyen személyleírást adnak magukról, mint a kérdező. A saját általunk írt személyleírás egyenlő a nullával. Az számít, amit mások alkotnak rólad.
2013. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy: QRNÁM!
2013. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
13 éves,nem szeret bulizni,utálja a drogot stb. EZEKET KIHAGYTAM.
2013. júl. 21. 18:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi az a Quorna?
2013. júl. 21. 18:45
 7/16 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok,de szerintem ez a 2 copf dolog...maradjunk annyiban,hogy nekem nagyon nem tetszik. Más az,ha a lány 10 éves vagy 11-12,de olyan 14-15 évtől már szerintem furi. Vagyis nem tudom. Nekem kicsit olyan visszataszító dolog,de ez persze csak az én véleményem,attól másnak még lehet,hogy bejön.

Az,hogy gyerekes,abszolút nem előny ha csak simán gyerekes valaki. Szerintem ennek úgy kellene lennie,hogy az adott illető (mindegy hogy fiú vagy lány) tudjon hülyéskedni,de komoly is tudjon lenni,ha kell. Az meg szintén visszataszító számomra,ha egy lány értetlen és nagyon irritáló,mikor egy alap,hétköznapi dologról van szó és olyan retard,hogy nem bírja felfogni a dolgot."a szomorúságát hamis mosoly alá rejti" ez minden tinivel így van,mivel minden tini csaj depressziós. Nem tudom mi az oka,de hidd el,így van.

2013. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a két copf arra van, hogy ott kell fogni!
2013. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58% menj már a francba, 13 éves... azért valahol a szánalomnak is van határa.
2013. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom,hogy értetlen-e,de néha nem figyel és ezt mondják.És próbál mindenkit felvidítani,nagyon vices,de tud komoly is lenni.
2013. júl. 21. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!