Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem gondjaim lennének a...

Koko980826 kérdése:

Nekem gondjaim lennének a kóreai illetve a Japán emberek megkülönbözetésében, lenne valakinek ötlete hogy különböztessem meg őket?

Figyelt kérdés

Nemtudom lehet csak nálam fordul elő ilyesmi

És még hozzátenném hogy a Kpop illetve jpop nak az együteseiről van szó



2013. júl. 24. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nekem is gondom lenne velük... japán kínai koreai... egykutya... hülye csin-csungok..
2013. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is így voltam, aztán lettek onnét barátaim (Dél-Kórea, Vietnam, Japán) és így már könnyebben meg tudom őket különböztetni :)
2013. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A koreai férfiaknak markánsabb az arcuk, a japánoknak pedig "babásabb", ha sokat nézegeted őket idővel neked is felfog tűnni. Ez van a való életben. A sztár világ már érdekesebb, mert, főleg a kpop énekeseknél/énekesnőknél rengeteg a plasztikai műtét és a smink. Amúgy kpop-jpop fiúbandákat egész egyszerű megkülönböztetni. Méghozzá azért, mert a jpop sokkalta régebbre nyúlik vissza, mint a kpop, ezért (bár én nem ismerek sokat), de a jpop fiúbandák tagjai 25-45 évesek, a kpop fiúbandák tagjai meg sokkal fiatalabbak, 18-25 évesek. Hozzáteszem általában!

Amúgy látszik a szemükön, a bőrszínükön, esetleg magasságukon, de még a hajstílusukon is. (Ugye van az a tipikus jpop frizura)

2013. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Majd igyekszem :)
2013. júl. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!