Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a hobbitok? 20- 30 éves...

Mi a hobbitok? 20- 30 éves hölgyek hobbijaira vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Jöhet bármi. A milliós pecakészlettôl a "fél percig mivel üssem el az idômet"- ig! :-)

Köszi!


2013. júl. 25. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olvasás, főzés, sütés, kirándulás, szex, kézügyességet igénylő kreatív dolgok (pl. origami, személyre szóló ajándékok gyártása), gyerekek, pszichológia, gyógypedagógia, zene, éneklés, kritikák tanulmányozása, idegen nyelvek, utazás.


20/L

2013. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a hobbim

- konditeremben súlyt emelgetni, kardiozni (így vezetem le a munkahelyi stresszt

- úszás

- olvasás

- film nézés

Szenvedélyesen gyűjtöm a kacsákat.. Mármint porcelán kacsától kezdve csipogó kacsáig. Már nagyon sok van, nem is merem megszámolni, de több int 300-ról beszélünk..

33/N

2013. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én horgászni szeretek sajnos erre kevés időm van.

Nagyon szeretek még sütni. Bátran belevágok bármilyen nehéz sütemény elkészítésébe. Nagyon élvezem az általa nyújtott kreatívkodást.

Régen imádtam rajzolni. Nagyon szépen rajzoltam. Grafit és szén ceruzás rajzokat készítettem. Jó lenne megint elkezdeni de sajnos nincs rá időm. Ehhez csend és nyugalom kellene ami megint nincs.

Mostanában ha van egy kis időm olvasok.

26/N

2013. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kézimunka
2013. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kreatív hobbi boltba veszek pl. üveg tányért és szalvéta technikával megfestem.


Asztrológiai képzésre járok. (4 éves)

2013. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pole dance aerobic

Sütés

Túrázás

Tánc

2013. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szex
2013. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

olvasás,

sorozatok, filmek - ezzel kapcsolatban nyelvtanulás;

tánc (korábban verseny-, ma már csak hobbiszinten);

kirándulni pedig nagyon szeretek, de sajnos nincs rá alkalmam annyiszor, hogy hobbinak nevezhessem

2013. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pfú köszi-köszi! Nem is reméltem ennyi választ! A kacsás nagyon tetszett! Köszönöm! Jöhet még!
2013. júl. 25. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Akvarisztika, kutyám mivel lakásban van sokat kell vele túrázni, sétálni, foglalkozni.

Vámpíros sorozatok nézése :D

Netezés, Sütés, főzés

2013. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!