Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik szemszín a...

Nuh299 kérdése:

Szerintetek melyik szemszín a legszebb, és a tiétek milyen és szeretitek-e?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 17:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Arc függő.

A favorit nálam a kék szem+barna haj.

Minden színű szem lehet szép.

A nagyon mély kék, és szürke engem mindig ámulatba ejt egy lágyon.


Nekem eddig nagyon jellegzetes barna szemem volt, de most azt vettem észre, hogy egy kicsit sötétzöldesebb kezd lenni. Én szeretem a szemem, mondták már, hogy szép.

2013. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem szürke.


A kedvencem a zöld, aztán jön a kék. A világosabb szeműek szimpatikusabbak valamiért.

2013. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a zöld. Nekem is zöld és semmi pénzért le nem cserélném. ^^
2013. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem a kék szem tetszik, vagy a zöld. Az enyém eddig barna volt, de most pöttyök jelentek meg benne, aminek örülök, mert eddig sose voltam elégedett a szememmel.
2013. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a sötétkék szem a legszebb. Nekem sötétbarna van. Nem mondom hogy nem szeretem, bár nyilván különlegesebb lenne az arcom kék szemmel aminek jobban örülnék. Nekem az 1. a kék, 2. a barna, 3. a zöld. De mindegyik szép! :)
2013. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az enyém zöld, nagyon meg vagyok elégedve vele, mert tiszta színe van. Igazából az összes tetszik, de a világosabbak általában jobban vonzzák a figyelmem. A barna sem ronda, annak is nagyon sokféle szép árnyalata van, szóval a barnák se keseregjenek :)
2013. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Nekem zöldesbarna szemem van. Én úgy vagyok vele, hogy ameddig látok vele, addig nem panaszkodom.:) Amúgy a kék szemek nagyon tetszenek. :)
2013. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld szemszín tetszik a legjobban, ami egyszínű, pötty nélküli. Nekem unalmas barna szemszínem van.
2013. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A mosolygós barna szem.:))
2013. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nekem kék meg barna....
2013. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!