Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányan vagytok, kik szándékosa...

Hányan vagytok, kik szándékosan fogékonyak lehangoló dolgokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21/F

Van, aki csakúgy mint én, néha megkívánja az enyhe melankóliát, levertséget? Néha nagyon jól esik , ha valamin szomorkodhatok. Nem az igazi húsba maró, valós fájdalomról beszélek, mint egy szerettünk elvesztése, vagy elérhetetlen cél iránti siralom.

Olykor át akarom érezni, mennyire szürke, és befolyásolt a mai világ, az emberek, hogy előre láthatólag idő előtt értelmetlenül fognak sokan meghalni. Éreznem kell, hogy ami körülvesz, az egy rohadt nagy semmi, és ez olykor löketet ad, hisz magamban bízhatok. Pszichológiai katyvasz minden. Néha látnom kell dolgokat meghalni (Inkább múltbéli eseményeket, a jelenhez túl gyáva vagyok)

Nem azért tettem ki a kérdést, mert magányos vagyok, (van barátnőm, barátaim is nagyon kevés, édesanyám, stb) csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy van aki leírja e kommentben, az ő gondolatait ezzel kapcsolatban :) Vagy akár a saját nézőpontját.


Üdvözlettel!


2013. júl. 28. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagyok rá fogékony. Van egy-két komolyan lehangoló dolog a környezetemben, ezektől inkább megszabadulnék, úgyhogy semmilyen enyhe formáját nem kívánom.
2013. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Justicar ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz, barátom?

[link]

2013. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is hasonlóképpen érzek. Van hogy csak azért nézek meg egy szomorú filmet, hogy a hangulatom is rosszabb legyen, aztán letargikus zenét hallgatok, majd egyre depressziósabb kedvem lesz, és én ezt élvezem. Szeretek szomorú, letört lenni. Sok mindent megadnék azért hogy mindig ilyen legyek.
2013. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amit küldtél történet igencsak szomorú, most épp nem esett jól :) Jók az ilyenek is, néha kell. De többnyire, a szomorú dolgok belőlem fakadnak, és nem olvasok valamit, vagy nézek. Pl a zene kihozza belőlem, és az agyam mondhatni saját irodalmat állít elő pesszimizmusból.

Hármas, nálad váltakozik az üresség, és a szomorúság?

2013. júl. 28. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
értem hogy mire gondolsz, de pl. én egyáltalán nem vagyok fogékony az ilyesmire. Próbálom kerülni a rossz gondolatokat, és mindennek a jó oldalát nézni. Nem akarom a saját káromra rossz hangulattal megfertőzni magam, mert nekem ez nem esik jól. Persze jó hogyha néha mikor egyedül vagyok, akkor hagyom hogy elöntsön a szürkeség, és a kilátástalanság, mert ahogy te is mondtad nagy ritkán löketet ad, reményt hogy nemsokára minden jobb lesz. :)
2013. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hármas vagyok, igen változik. Az üresség és a magányérzet váltogatják egymást. A hangulatom nagyon gyorsan változik.
2013. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Fura. o.o Most is azt csinaltam. 16/L
2013. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!