Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyunk olyanok amilyenek?

Belial kérdése:

Miért vagyunk olyanok amilyenek?

Figyelt kérdés

Ha valamire gyorsan kell a válasz, vagy csak rákeresek valamilyen egyéb információra 90%-ban ezt az oldalt használom. Még regisztráltként sosem írtam sem kérdést sem választ, teljes mértékben passzív felhasználóként voltam jelen. Viszont azt kell tapasztalnom, hogy a kérdések 80%-nál előfordul bármilyen nemű negatív beszólás, lehúzás, kioktatás, és csak 1-2 de néha 0 érdemleges választ kap a kérdező. Tény, hogy van néha értelmetlen és ostoba kérdés is, de sosem értettem, hogy az emberek miért pazarolják az idejüket arra, hogy valakinek jól megmondják a bennük lévő keserűségüket?

Miért nem lehet egyszerűen csak egy értelmes választ adni?

(gondolom én is kapok most hideget-meleget)



2013. aug. 1. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is, tetszik a neved.

Másodszor pedig elszaporodtak a trollok és nincs csótányirtó vegyszer.

2013. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sok a negatív ember, és nagy a hangjuk. Én biciklistaként tapasztalom meg rengetegszer, hogy a kreszről lövésük sincs, de mindig nekik áll feljebb, hiába én közlekedem szabályosan.

Sajnos a rosszindulatú, primitív, savanyú, bunkó emberek hajlamosabbak a hangoskodásra, mint a boldog, kiegyensúlyozott emberek. Nem túl jó, de hát ez van.

2013. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első és második hozzászóló.

Valóban nagyon sok a negatív ember, és jöhetnénk azzal, hogy mert az életkörülmények hazánkban stb....

Valóban sokat számít az életszínvonal, amely sok mindent megmagyaráz DE mégis úgy gondolom, hogy a negatív hozzáállás és a keserűség, nah meg a hihetetlen mértékű irigység nem a pénz hiánya. Azt hiszem ez valamiféle belső elégedetlenség...

Tény, hogy aki a műveltség és az intelligencia hiányában szenved az valóban zajosabb, nagyobb a szája és nem fél kimondani a butaságot vagy fel sem fogja olykor mit beszél.


Én csak azt szerettem volna kihangsúlyozni, hogy ha alkalmunk van segíteni tegyük meg!!! Ha alkalmunk nyílik egy mosolyra, hát mosolyogjunk, ha mondhatunk valami vicceset vagy kedveset ismerőseinknek, családtagunkat, vagy egy teljesen idegen embernek tegyük meg...

Ezek olyan apró mindennapi dolgok amik talán nehéznek tűnnek bizonyos szituációkban, de higgyük el, hogy sokkal jobban fogjuk magunkat érezni utána.

Sok évet töltöttem el kereskedelemben különféle pozíciókban aztán külföldre vitt a sors és óriásit tapasztaltam. Amellett hogy hülyére dolgozzák az emberek magukat (tény hogy jobb fizetésért, de nem elhanyagolható az sem hogy több a kiadásuk is valamiből), mégis maximálisan kedvesek egymással...


Én csak szeretném ha kis hazánkban is ez tudatosulna az emberekben. Oké, lehet álomvilágban élek, de változni sosem késő, és én inkább leszek különc, és még akkor is felhúzom a másikat a földről ha biztos vagyok benne hogy leránt.

2013. aug. 1. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, igazad van. Dont worry, be happy - és ne hagyd, hogy mások lehúzzanak, húzd fel te őket! :)


2. voltam.

2013. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szépen csengő szózat, de szélmalom harc.


1.

2013. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2. Köszi szépen, nem adom fel!


1. Lehet, hogy egy örökös harc, de izgalmasabb küzdeni mint várni, hogy a lábak eltapossanak, ha nem állsz be a keserűség sorába :)


Örülök, hogy írtatok! Köszönöm nektek.

Én is kitartást kívánok és sok vidámságot az életben! :)

2013. aug. 1. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó, én a te táborodat gazdagítom, mindössze arra próbáltam cinikusan rávilágítani, hogy hülyék mindig is voltak, és lesznek. :)
2013. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pontosan én is így gondolom kérdező.

Eddig a legtöbb flegma és pökhendi emberrel az autók motorok topikban találkoztam.Egyszerűen ha vmit nem tudsz v vmiben nem vagy biztos akkor add vissza a jogosítványod st stb...De valóban a legtöbb válasz negatív töltetű.Olykor sértő is.Soha nem értettem h ha vki nem tudja a választ v tudja de nem tudja azt normális stílusban közölni akkor az miért is teszi.Ez az oldal arra van h az emberek kérdezzenek és segítsenek egymásnak a tapasztalataikkal v esetleges tudásukkal.Nem pedig arra,h ócsárolják,sértegessék egymást ill. h szemrehányást tegyenek bárkinek is.Én is néha elcsodálkozom azon h ezt v azt vki jónéhány évesen nem tudja,de általában koncentrálok a kérdésre és arra próbálok válaszolni.Nincs jogom senki felett pálcát törni pláne úgy h nem ismerem a történetét teljesen.Nem látok bele az előzményekbe.

Az van hogy az itteni emberek mentalitása nagyon rossz.Minden a pesszimizmusról és arról szól h mit h nem lehet megcsinálni.A régi rendszer még nagyon érződik rajtuk a neveltetésben is(amit megfűszereznek jó nagy addig hülyeséggel,tv-ből át vett ideálokkal,"értékekkel").

2013. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!