Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy ne utáljam...

Mit csináljak hogy ne utáljam a kisbabákat?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy beképzelt, csicska, f...szopó önző, nyomorék, sz.rlelkű állat vagyok, és nem emberek között van a helyem...

Normális válaszokat szeretnék, köszönöm.


2013. aug. 1. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Hát jól megmondtad magadnak :P

Ezen a problémán általában az segít, ha csinálsz (nem valami megfelelő szó) egyet :P

2013. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
csinálj egyet :)
2013. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Először is, nő vagyok, és inkább legyek meddő minthogy gyerekem legyen...

Mellesleg nem én mondtam, nekem mondták :)

2013. aug. 1. 22:52
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Pedig nem vagy az, ne vedd a szívedre! Undorító, hogy egyes "emberek" a sárga földig leszólják azokat, akikkel nincsenek egy hullámhosszon. Be is olvastam volna jól az ilyennek, de ha sokat hergelt volna, bevertem volna a képét.

Semmi joguk elítélni!! Mindenki úgy gondolkodik, ahogy akar, nem igaz, hogy ez nem jut el a sok hülye agyáig.

2013. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

pedig ez csak akkor fog megváltozni, ha szülsz egy gyereket

szerintem nem olyan különös dolog ez, az ember teljesen máshogy viszonyul a gyerekekhez amíg nincs neki, mint miután lett,

én sem rajongtam értük különösebben, a sajátomért viszont az életemet adnám

2013. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
hány éves vagy egyébként? mert ez sokat számít, 30 alatt hallani sem akartam a gyerekről
2013. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

maguk a védtelen,fejletlen,kiszolgáltatott lények idegesítenek?

vagy a társadalmi elvárás a felelősség,és a dolog pénznyelő volta ami kiveri a biztosítékot?

2013. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz rajta. Előbb utóbb maga az utálat el fog múlni, ha békén hagyod magadban a témát. Az, hogy megkedveled e őket az kérdéses, de ha nem, akkor sem dől össze a világ.
2013. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

egyébként szerintem ez olyan dolog,mint a kutyázás.

a sajátomat imádom,sőt ebből a típusból a másét is megszeretgetem.

de mondjuk egy olyan kutyát amelyik idegesít,vagy kellemetlenkedik,gond nélkül úgy felrúgom,hogy átrepül a kerítésen.

2013. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem igazán vagyok értük oda. Vagyis aranyosak, de csak messziről, nekem nem kéne. Nem is tudok velük mit kezdeni. Pedig én már jóval 30 felett vagyok.
2013. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!