Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye még fogok nőni?

Ugye még fogok nőni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 170 cm vagyok,sajnos. :( Most maradtam ki 7.osztályból,de mindenki azt mondja,hogy a lányok 8.nyárig nőnek,utána általában megállnak.És én félek,hogy ilyen "pici" maradok. :(

Ehhez hozzátartozik,hogy egyenletesen növök,néha-néha van 4-5 cm hirtelen nagy ugrás,de nem abba a csapatba tartozom,hogy hogy egy évig 2 cm,egy nyár alatt meg 8.

2012.szeptemberében 164 cm voltam,most 170 vagyok,és jó ideje itt a 170-en álldogálok. Kb. 3 hónapja.

Az egész család magas,anyukám 182 cm,apukám sajnos már nincs az élők sorai közt régóta,8 évesen meg nem azt nézegettem mekkora,ő is ilyen 180 körül lehetett.

Papám szintén 180,van a családban pár 175-190 cm-es is,de úgy amblokk 180 körül forog a család.

Ugye én is leszek annyi??

Mostanában nagyon sokat fájnak a lábaim,fáj a bokám,fáj a combomnál a forgóm,a hátam,ez állítólag azért van,mert növök??Ez a fájdalom azért van,mert a mostani megnövésem lesz az utolsó?? Ilyen növési fájdalmakat kb. 3 évvel ezelőtt éreztem utoljára.

Hál az istennek,csak 38-as lábam van,remélem ez nem is változik,de 180 cm-es lányt 40-es láb alatt sajnos nem nagyon látni.

Szerintetek az itt leírtak alapján fogok még nőni?? :)

Válaszokat előre is köszönöm.

13,5/L


2013. aug. 2. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig. A 170cm már az átlag női magasság felett van, hova akarsz még nőni?
2013. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 170 cm pici :( Egy 10-es még bőven jöhet,de a másik témákba olvasottak alapján már 8-al is beérném. :)
2013. aug. 2. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Modell akarsz lenni? Az ilyen magasság inkább már átok mint előny. Én pl. nem szeretek fölfelé nézni valakire. Legyen velem egy magas az illető.
2013. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már a 170 centi alacsony?

Tudom, hogy a mai tinik már magasabbak, mint 10 éve mi voltunk, de azért... na.

Én 165 cm vagyok 28 évesen, és egyáltalán nem számítok extra picinek. Nehogy már a 170 centi kicsi legyen!


Amúgy nőhetsz még, de nem tudjuk megmondani, hogy tényleg így lesz-e, mert ez egyéni.

2013. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó,én ilyen vagyok. :) Azért köszi a válaszokat.

Amúgy soha nem néztem le a piciket. :)

Jöhetnek még a válaszok.

2013. aug. 2. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Mármint milyen vagy, hisztis? Mert ez az...
2013. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom, komolyan gondolod a kérdést, de semmi értelme. Vagy fogsz még nőni, vagy nem, bármelyik is, tenni semmit nem tudsz és nem is kell. Amivel nincs mit tenni, azzal meg kár foglalkozni. Nyár van, élvezd, év végére kiderül, nőttél-e még.
2013. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!