Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti normálisnak tartjátok, ha...

Ti normálisnak tartjátok, ha valaki közel 100 pózolós, csücsörítős, magamutogató képet feltesz magáról egy közösségi oldalra?

Figyelt kérdés

Önimádat, feltűnési viszketegség, mi lehet az oka?

Az baj, ha valaki nem ilyen, ha nem szeret feltűnősködni vagy túlságosan tetszelegni.


2013. aug. 3. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kapja meg otthon a megfelelő szeretetet, vagy idióta. Ez a két lehetőség.
2013. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Srácok is csinálják ezt??

Azt hiszem, hogy zömével csak lányok. Ha te pasi vagy, akkor már eleve ne is figyelj az ilyen lányokra ... Az ilyenek még a szexben sem jók, valószínűleg csak önmagukban gyönyörködnek és simogatják közben, nem a párjukat :)). Az is 100-as, hogy többet bámulja a tökröket, mint forgatja a kezében pl. Dosztojevszki vagy Jókai regényeket, vagy dokumentum filmeket - ergo: egy nagy sötétség van benne ...

2013. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindig jót szórakozok az ilyen emberek szánalmas lelki világán. Van egy ilyen ismerősöm, aki még 24 évesen is ezen a szinten van. Szerintem ez vicces.
2013. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és örülök, hogy vannak olyanok, akik hasonlóképpen gondolkodnak, mert a környezetemben sajnos nincsenek, engem tartanak különcnek meg hülyének, hogy nem mutogatom magam ezeken az oldalakon. Nem akarom, hogy az emberek képek alapján ítéljenek meg, többnek érzem magam pár jól sikerült csinibini képnél.
2013. aug. 3. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is értékelik őket a fiúk sem semmire. Ez arra jó, hogy közöljék: "ócsóért lehet kapni"!
2013. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem normális,de hadd csinálja.Engem nem zavar,főleg azért,mert nekem ilyen barátnőim nincsenek.:D

17/L

2013. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: inkább keresd a kultúrát (múzeumok, könyvtárak, koncertek, kiállítások, dokumentum filmek stb.) s a kultúrát kedvelő, intelligensebb barátok is tapadni fognak :). Ezzel a módszerrel kihasználod hasznosan azokat az órákat/napokat, amelyeket üres emberekkel töltenél. Csak fel a fejjel!
2013. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Napjainkban aki a pózolós, csücsörítős, magamutogató képeiből feltesz magáról egy közösségi oldalra az teljesen normálisnak mondható, szokásos. Éppen ezért feltűnési viszketegséghez besorolni már nem lehet.

nem baj, ha valaki nem ilyen, csak tudja magáról, hogy őt a nemilyen típusú feltűnési viszketegséggel fogják diagnosztizálni. :)


ha valaki tud ilyenről, kérem irányítsák át a rendelőmbe, patológiás eset.

2013. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tinip.csák között ez a menő, nem kell velük foglalkozni:)
2013. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem, mire kell végtelen mennyiségű kép a közösségi oldalakra.

A Facebookot használom legtöbbet (mint szerintem a többség itt), mégis 5 kép van fönt rólam. Most mire telenyomni az egészet nyolcszáz ugyanolyan képpel? Értelmetlen.

Abszolút nem normális szerintem, az oka pedig csak az lehet, hogy népszerű akar lenni az illető.

2013. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!