Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért izgulok ennyire? Ha...

Miért izgulok ennyire? Ha találkozom valakivel, megyek valahová, intézek valamit. Folyton nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka, és hogyan győzhetném le? Egyszerűen az otp-ben nem tudok elintézni semmit anélkül, hogy ne dobogna erősen a szívem!
2013. aug. 6. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Stresszes vagy, félsz valamitõl.
2013. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mindig? Néha akkor is izgulok, ha olyannal találkozom, akit ismerek :D Hogyan győzzem ezt le?
2013. aug. 6. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rutinná kell válnia. Egy kis izgulás normális, de ha sokat csinálod, már könnyedén fogod venni: Régebben én is gyomorgörccsel mentem ilyen helyekre, de egy időben sokszor kényszerültem rá, hogy intézzem az ügyeimet és már nagyon megszoktam. Nehéz időszak volt, de legalább ennyi jó származott belőle:) Viszont vannak olyan emberek is, akiknek nem oldódik meg ilyen könnyen, szerintem ott valami már valami más lehet az ok, valami lelki betegség, vagy önbizalomhiány.
2013. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!