Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miértnem tud vissza írni...

Gorgo 20 kérdése:

Miértnem tud vissza írni kevés értelmiséggel bíró leányzó?

Figyelt kérdés
Elegem van már hogy én megtiszetelem azzal hogy ráírok és érdeklődök, és vannak olyan lányok akik annyit sem tudnak visszaírni hogy nem. Vagy legalább töröljön le , de ilyen csúny játékot ne játszunk. Azt megérteném ha bűnrondán néznék ki , de ezsem igaz. Mér kell feltétlen tetceni a másik személynek ahhoz ha 2 szót akarunkj váltani vele, különben nem ír vissza kinyírom az összeset....
2013. aug. 13. 13:00
 1/8 anonim válasza:
43%
Azért mert sokan rettentően felszínesek, arról nem is beszélve hogy a mai fiatalság nagyon bunkó (nem mintha én olyan idős lennék a majdnem 18 évemmel :D). Vannak akik csak akkor állnak szóba valakivel ha valami érdekük is származik belőle. Én az ilyen "barátokat" épp szelektálom, szóval megértem a bajod. Nekem sajnos még a legjobb barátnőm is ebbe a kategóriába tartozik. Ha nem róla szól a beszélgetés vagy nem tud semmilyen hasznot húzni belőle, akkor már nem is érdekli és alig ír vissza, én meg már teszek rá. Szerintem meg sem érdemlik az ilyenek hogy felhúzd magad rajta, azt meg főleg nem hogy rájuk írj. Szóval ne is vedd őket figyelembe, egyszerűen csak tedd azt amit ők, tojd le őket. ;)
2013. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm , jóérzés hogy másis látja mien sok az érdekember,

és már annak vissza sem írnak akit vagy lehúzni , vagy családot alapítani vagy bármien hasznot húzni nem lehet a másik emberböl. Éncsak ráírtam egy régi osztálytársamara hog szia miujság , semmi válasz hát ezeket automata törölnikel. am én 19 F

2013. aug. 13. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne MEGTISZTELÉS ha valakire ráirsz? (Ha kapsz egy kéretlen reklámujságot, akkor ugy érzed, köteles vagy ott valamit vásárolni?)
2013. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem ír vissza, mert valószínűleg ott is ilyen tajparaszt vagy, mint itt. Mi az, hogy kinyírod az összeset?


Nézz már magadba, ember.

2013. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
minimum annyi tiszteletet elvárok a másiktol mint amennyit adog, és ha ennyitöl már bunkónak éreztek akkor még nem volt főnökötök... persze hogy kinyírom az összes ilyet miezmár hogy nemír vissza , ha kell diktatúrát csinálok és az összes ilyet bedobom a kabinba, megtehetem ehhez csak jo sok pénz kell 600-1100 M euro... nemsokaz ha bennevagy a top 40 be...
2013. aug. 13. 14:24
 6/8 A kérdező kommentje:
amugy 4es jahh persze bunko lehettem mikor csak annyit írtam neki : Szia miujság
2013. aug. 13. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Azon fogom a fejem, hogy fel sem tűnik neked, hogy mekkora egy selejtes nyomorék vagy :D
2013. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jesszusom ez most nagyon brutál amiket írtál:( kit nem f*ssa telibe h nem ír vissza? kit érdekel?! mmint hogy téged miért? ha nem ír vissza akkor nem ír vissza..és? miért kell magadat felhúzni ezen ennyire hogy akár tényleg bántanád őket ? :( légyszi olvasd vissza amiket írtál és egy kicsit gondold végig ..
2013. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!