Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az üzemeltetők...

Szerintetek az üzemeltetők miért hagynak fenn jogsértő bejegyzéseket? Miér nem reagálnak a megkeresésre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

én meg pont az ellenkezőjét látom. túlságosan is nagy a cenzúra, és sokszor keresek vmit, és hops eltűnt. a legkisebb kis "árral szembeni" kérdés vagy válasz kapcsán is látom a törléseket.

szóval nem igazán tudok egyetérteni már a kérdéssel se.

2013. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol? Milyen jellegű dologra?
2013. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tegnapi nap feltettek egy kérdést hogy

hogyan kínozták a Második Világháborúban

a zsidókat. Erre egy felhasználó Farikcsaa azt

írta hogy csak kitalálták. Megjelöltem a

bejegyzést de nem lett eltávolítva. Kértem

távolítsák el mert az Országgyűlés által

2010ben elfogadásra került törvény

jogalkotása alapján ilyen kijelentést tenni

bűncselekmény!

2013. aug. 14. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
jaj nekem, úr istenem ....
2013. aug. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyébként nézd, szabad véleménye mindenkinek lehet, nem?


nekem is van pár dologról eltérő véleményem, mert más meggyőződésen vagyok, mások az infóim és az elképzeléseim. most attól mert Viktor vmit törvénybe iktat, attól még nem lesz más a véleményem.

vagy nked igen?

2013. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem a politikára gondolok hanem arra hogy léteznek emberiességi törvények. A kormány ezek egy részét lefektette írásban is. Az erkölcsi törvények eredendően jók de azt nem tudja egy kormányzat betartatni de amikor ezek egy része kerül papírra is akkor már számon lehet kérni a teljesítését.
2013. aug. 17. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:

ez normális országban kb így van valóban.

na de mi már rég nem vagyunk normális ország, és itt ne érts félre, szó sincs politikáról, csak mert Viktort írom, hiszen ugye ezzel a csinált többséggel tök mindegy, minek nevezzük, ha egyszer viktoros ötlet, akkor abból törvény lesz. igazából egy ilyen rendszerben feleslegessé váltak a rendeletek is, de még a szavazások is, hiszen evidenciaként kezelendő, hogy itt az ő saját vágyából törvény lesz.


Na ez a nem mindegy! ugye normális országban azért esetleg ezt meg is kéne szavaztatni 2/3-addal, de nálunk ez nem így megy. ilyen körülmények között írod ezt? Ő is csupán az egyéni véleményéből csinált törvényt, na innentől kezdve persze jogilag is másképpen néz ki a dolog, csak hát mégse ugyanaz.

2013. aug. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!