Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Szeretnétek ha azt...

Fiúk! Szeretnétek ha azt mondaná rátok egy lány hogy csinos vagy? Lányok! Szoktátok azt mondani egy fiúra hogy csinos, és ha nem miért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem szokás csinosat mondani fiúra, csak lányra

Egy srác legyen jól kinéző, ne csinos :)

21/F

2013. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Én akkor szoktam, ha mondjuk valamelyik fiú ismerősöm a szokottnál elegánsabban jelen meg valahol, és tetszik az összhatás. Ahogy látom örülni szoktak neki, elvégre ez nekik is egy pozitív visszajelzés a kinézetüket illetően. :)
2013. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Szoktam cukit mondani sracra, de csinosat??? Neeeem....

22L

2013. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
31%

Nem, nem szeretnék csinos lenni.

Jóképű még csak-csak, de csinos semmiképpen. :-D

2013. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Fiúra nem használjuk a csinos szót, azt a lányokra szokták mondani. A fiúkra elegáns, helyes, jóképű jelzőket mondjuk.
2013. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Csinos... hm. Szerintem a "cuki" vagy "csajos" szinonímája. :\ De csak taperolok a sötétben.
2013. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Én szoktam mondani, hogy csinos férfi. A jóképű meg a helyes, azért nem szinoníma, mert az az arcra vonatkozik és egy nem jóképű is lehet csinos.
2013. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

#6

Messze vagy, tapogatózz tovább, ugyanis egy "cuki" srác messze van a "csajostól". :)


Fiúkra nem mondunk olyat, hogy csinos, de ettől függetlenül örülök neki, ha azt mondják rám csinos vagyok.


Fiúkra inkább az elegáns, jóképű, stílusos, helyes, esetleg az angol "badass" jelzőt használlják. Utóbbit valószínűleg csak az én baráti körömben...

2013. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Férfira én nem szoktam ezt mondani, de ha valakinek férfi létére ezt mondják, az nem jelent semmi rosszat, egyszerűen csak a szokottnál elegánsabban van felöltözve.
2013. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
pasira nem mondok olyat hogy csinos, csak csajszira nálam ez alap xd
2013. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!