Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy bár én...

Miért van az, hogy bár én tisztán hallom magam mások sokszor visszakérdeznek?

Figyelt kérdés

Próbálok minél tisztábban beszélni de van tényleg megakad a nyelvem vagy elhadarom amit mondani akarok.. hogyan tudnám ezt logopédus nélkül fejleszteni ? Nincs bajom a beszélgetéssel, nincsenek rendellenességeim, csak szerintem a sok kockulás miatt lehet ez... :D

F/16


2013. aug. 16. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Dzsüsztülü Müküfüsü, ne kockulj oly sokat.

Ezt szerezd be. Látom, letölthető is, de papírról kikapcsolt gépnél HANGOSAN gyakorolj, egyedül - a színészek is ezt használják, nagyon jó.

Montágh Imre Tiszta beszéd

[link]

2013. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszöntem.
2013. aug. 16. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt általánosban, pedig nincs beszédhibám, de ahogy kikerültem abból a nyomorék iskolából, egy évre rá teljesen rendbe jött a beszédem.
2013. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is ez van, én is fogom olvasni a könyvet és gyakorolni, köszi a válaszolónak. :)
2013. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!