Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek ki így a mai...

Miért néznek ki így a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
meg áll az eszem...olyan fiatalok futkosnak mindenhol,hogy rossz rájuk nézni....fiúk seg.lukig letolt gatyában,feketére színezett szemmel,olyan hajjal mint a puli ,ki sem látnak.....orrukba ,szájukba szemöldökükbe drótok....szúnyog vékonyságúak....miért?

2013. aug. 20. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy néznek ki mint aki benéz.
2013. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:)oké benéz....de ki hogy néz?
2013. aug. 20. 20:47
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Társadalmi nyomás, divat, és 80%-ban az előző generáció hagyatéka. A megjelenését az ember általában a személyiség tükrözése és társadalmi üzenet céljából változtatja meg.


Társadalmi nyomásról bővebben itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__47426..


Keresztkérdés: miért zavar téged? Nem lehetnek neked elég jók? Írod, hogy szúnyog vékonyságúak, rossz rájuk nézni, stb. Ha ennyire elfogadhatatlanok az idősebb számára, akkor nem kell nagyon elrugaszkodni, hogy lásd: van jogosság abban, hogy így reagálnak. Azt, aki gyűlöl és megaláz, azt nem tudod tisztelni. És ez szerintem a legelemibb emberi érték. Arról pedig, hogy tapasztalatlanok, és nem tudnak más módszert kitalálni az ellenállásra, arról nem ők tehetnek, hiszen fiatalok. Nem volt még idejük megtanulni, és nem is tanította meg őket senki. Arról, hogy nem mutatott példát az előző generáció arról, hogy hogyan kell tisztességgel kiállni magadért és az elveidért, arról szintén nem a fiatalok tehetnek. 10-20 év múlva benő a feje lágyuk és megtanulják.

2013. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
mert a "férfiak"-nak jól áll az ecsetfej, rózsaszín köldökig kivágott V-nyakú póló, kereszt a nyakban mert rohadt nagy hívők, és a térdig ülepes edzőgatya amiben úgy néznek ki mintha becsokiztak volna. De ez egészen biztos bejöhet a csajoknak vagy én nemtudom. Én ezeknek csak az arcukba röhögök és felteszek egy kultúrált kérdést: "Te hogyak***nyádbanézelki?"
2013. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Hofi:

Volt idő, mikor tiltották, most elnézik, de lehet, hogy eljön az az idő, mikor kötelezővé teszik!

De ezt már nem akarom megélni!

2013. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
keresztkérdésre válasz....nem vagyok idős,és ez messze nem gyülőlet....egyszerűen érthetetlen számomra emberek miért csúfítják el magukat ilyen módon?illetve miért kéne elfogadott legyen ,hogy én ha akarom ha nem egy fiú seg,lukát lássam....ez érthető nem?
2013. aug. 20. 20:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert ribizlik vagyunk meg páwák! :D Hajrá kezd el nyomni hogy milyen stílustalanok vagyunk. De csak úgy mondom hogy te is voltál fiatal és a te idődben ( ami nem tudom mikor lehetett) de ugyanúgy voltak stílus irányzatok. Az átlag azt hordta. :D
2013. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Fiatalok vagyunk és majd kinőjük. - Ezt még hozzá teszem. ;)
2013. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Én 18 vagyok, soha nem néztem ki így és nem is fogok, mert ez ocsmány. Minden előítélet nélkül, az ilyenek elfajzott aberráltak, akiket anno ledobtak volna a Taigetoszról.
2013. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nos, a környékünkön két melegbár van, szóval gondolhatod, vannak figurák. :D

NÉha ha meglátom őket, röhögök magamban ... nem rajtuk, hanem a megjelenésükön... én a "gótkodó" és black metalos figuráknak nem bírom a látványát.

Amúgy, ezek szélsőséges esetek, vannak normális fiatalok is, csak ők kevésbbé feltűnőek.

ÉN azt vettem észre, hogy fiatalok többsége igyekszik kitűnni valamivel, ami nem gond, csak néhányan ízléstelenül túlzásba viszik.

2013. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!