Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb változás...

Mi volt a legnagyobb változás amit sikerült elérned önmagaddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Honnan indultál és mit értél el?

Pl: Ha úgy döntöttél hogy megszépülsz, jobban fogsz kinézni hogy nézel ki most?

Ha sikertelen voltál milyen sikereket értél el mostanra?

Ha esetleg le akartál fogyni, sikerült megcsinálnod?

...és így tovább....


Sikerült megváltoztatnotok az életeteket és ha igen, akkor hogy?


2013. aug. 22. 13:48
 1/7 sándorjános ***** válasza:
100%

Annyi minden, hogy ide se fér :D

Leküzdtem gátlásosságom csajozás terén, amit a sok elutasításnak köszönhetek általános iskolás koromból.

Rájöttem, hogy nekem semmien haj nem áll jól, de a szakál igen. Lefogytam kemény munka és mértékeltebb étkezés útján. Megtanultam, hogy a nevetés a legjobb boldogsághormongyár és a legőszintébb ajándék. És, hogy igazán semmi sincs a lelkünkön kívül, aminek ápolása az egyetlen célja az emberi létnek. Az ember nem csak saját lelkét gyarapíthatja, hanem ennél alázatosabb, önzetlenebb, ha másokét is, hiszen minden földi jó elfoszlik kivéve a lélek, mert ha a test meghal, akkor is csak a lelked lesz tiszta, és egész, még ha nem is létezik, csak biológiai folyamatként.

Sikeresebb nem lettem és még mindig antiszociálisnak tartom magam, de már lehetnének barátaim, társaságom, ha szeretnék valahová tartozni.

2013. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Belső:

Volt olyan időszak amikor nagyon ideges voltam mindenért, ebből az lett h sokkal lazább vagyok sokkal többet nevetek.

( legjobb barát miatt )

Külső:

Nagyon nem szerettem az arcomat mert mindig egy malac jutott róla eszembe meg úgy mindenemről, mostmeg arcom sokat változott azota meg fogytam is úgy h látszik :)

( tököm tudja miért )

2013. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát... úgy gondolom, a legtöbbet (külsőleg és belsőleg egyaránt) a nyáron változtam, mivel épp kamaszodok, szerintem ez normális... Teljesen megváltozott a személyiségem. Már sokkal érettebb vagyok, néhány helyzetben már képes vagyok felnőttként gondolkodni, erre nagyon büszke vagyok. Sokkal kiegyensúlyozottabb lettem, nyugodt vagyok és tudom, mit kell tennem. Megtaláltam a helyemet, tudom, hova fogok menni tovább tanulni és már csak a saját életemmel törődök, ugyanis régen szokásom volt beleokoskodni mindenbe.

Rájöttem, mik azok a tanulási technikák, amiket elsajátítva jobban megragadnak a dolgok. A hobbijaimra több időt fordítok és már jobb kapcsolatot ápolok a családommal, a barátaimmal is.

Fogytam egy csomót és erre rásegített a rohamos megnövekedésem is... 2 éve voltam 150 körül, most 172 cm vagyok. A fogyást úgy értem el, hogy nem ettem édességet (csak néha csokit :S arról nem mondok le!!! *-*), se nasit, se kenyeret, se rizst, se gyorsételeket. Sokat sportoltam és kemény időszak volt, ráadásul az édesanyám nem is nagyon tolerálta ezt a fogyást, mert szerinte nagyon szép vagyok. Persze az anyai naivság mindig is ott volt benne és bár néhány ember tényleg mondta, hogy szép vagyok, az iskolában csúfoltak és gúnyolódtak rajtam. De így, hogy leadtam pár kilót, az önbizalmam is megnőtt és már szépnek látom magam, főleg az arcomat.

Közben jött életem első kisebb szerelmi csalódása, és hát... ez az első volt, eléggé rosszul érintett.

Ráadásul javítottam a tanulmányi átlagomon is, szóval büszke vagyok magamra!

Az életemet úgy gondolom, nem megváltoztattam, inkább csak egyenesbe tettem. :))

2013. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogyás és hogy sikerült valamivel jobban társasági embernek lennem. :)
2013. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én most döntöttem el,hogy megfogok változni,külsöleg nincs magammal bajom különösképpen,de belsöleg van néhány hibam,birtokló,hirtelen természetü,indulatos,féltékeny csupa csupa magamnak és másoknak is ártó dolog.Eldöntöttem,hogy ezekböl megfogok változni,igazán akarom...
2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alaque ***** válasza:
Magamra erőltettem némi kötelességtudatot, kevesebbet halogatok, a dolgaim nagy részét időben elvégzem, és már csak minden második megbeszélt találkozómról kések el. Még mindig iszonyat idegesítő lehet, de nem aggódom, mert határozottan fejlődök, az élet pedig hosszú. Remélem, azért nem futok ki az időből... :)
2013. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig még igazán semmi, csak terveim vannak, de nem merek változni :(

(szociális fóbia)

2013. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!