Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van?

Szerintetek miért van?

Figyelt kérdés
Amikor valaki megbánt és szomorú leszek folyton sírva fakadok és ilyenkor kényszert érzek arra hogy ruhástul bemásszak az üres fürdőkádba és ott sírjak. Szerintetek mi ennek az oka? Lehet hogy valami pszichés zavar? Segítsetek légyszi! (L.Tünde)

2013. aug. 23. 21:19
 1/2 anonim válasza:

Lehet hogy tudat alatt a kádban érzed magad biztonságban, ott senki sem bánthat.

Én amikor elvonulok sírni akkor általában a full sötét szobában a takaró alatt sírok mert úgy érzem hogy ott senki sem bánthat.

Szerintem nincsen Pszichés zavarod nincs ezzel semmi baj.

2013. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SZerintem a kadban sirassal nincs baj, azzal van a baj, hogy az emberek meg tudnak bantani annyira, hogy elsirod magad.


Ez most kicsit fura lesz, de tudod, ha eljutsz egy olyan onszeretet szintre, hogy nem fog erdekelni, hogy ki mit gondol rolad, akkor nem tud senki megbantani.


Peldaul (jo en mar felnott vagyok es sok mindenen tul mentem) de mar nincs olyan ember aki ugy meg tudna bantani, hogy elsirjam magam. Ha megvernenek, akkor a fajdalomtol biztos, ha latok egy szerelmes vagy szomoru filmet, akkor sirok en is, tehat nem "kemeny" vagyok, csak masok velemenyere mar nem adok annyit, hogy hagyjam, hogy az engem olyan szinten befolyasoljon, hogy sirjak miatta! Inkabb ezen gondolkozz el es ne a kad-vagyakozason :)

2013. aug. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!