Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 14-17 ev koruli fiuk tobbseg...

A 14-17 ev koruli fiuk tobbsegenek miert csak a nagy mell tetszik? Ha valakinek nagy van vagy kiteszi miert gondoljak egybol jo nonek?

Figyelt kérdés

Az en sulimban/kornyekemen a fiuk nagyon "mell maniasok". Es ennek hangot is adnak. Van egy nagymellu osztalytarsam aki ha kimegy felelni vagy akarmi, rogton osszesugnak hogy "TITS!!1". (Megjegyzem hogy o nem jar kivagott felsokben, nem mutogatja magat es megis beszolnak..)

A facebook-on levo kepeiknel is, ha valakinek latszik a dekoltazsa mindig odairnak valamit vele kapcsolatban. Pl.: "az ikrek!!", "jo csocsok", "jok a melleid", "hmm sexy".. Az ilyen fajta kepeket boven 100-an (nem vicc) vagy tobben lajkoljak, mig amin nem latszik a melluk azt alig 60-an.

Vannak akik meg mindig kozszemlere teszik a maguket, nekik egyfolytaban "udvarolnak".


Egy-ket fiu szinte mindig autos es modell lanyos kepeket oszt meg. Persze itt is elmaradhatatlan hogy a csaj fehernemuben legyen, es a fejmeretevel megeggyezo mellmerete legyen, kulonben "nem jo no" es a tobbiek leszojak a fiut a "sz@r izlese" miatt. Egyszer valamelyik haver valaszolt egy fiunak egy masik keppel, "hogy akkor nezd meg ezt" (egy nem sokkal kisebb mellu de szebb no volt rajta), es azt valaszolta "ez nem jo, nincs is melle"..


Gyakorikerdeseken is ha valaki megkerdezi jo-e a kis mell is, es kort is ker a valaszokban akkor csak 18 even feluliek irjak hogy igen, szep az is. Legalabbis en nem lattam fiatalabb fiut kijelenteni hogy a kicsi is jo.


Ez a media hatasa lenne? Rengeteg plakaton/ujsagon/reklamban kint van a nok melle, mely dekoltazs minden ruhan... Mindig csak mell-mell es mell, abbol is a dinnyemeretu, fenek meg comb nem erdekli oket.



2013. aug. 25. 16:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%

Én nekem a kis mellek jönnek be.


17/F

2013. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jo neked, de ez nem valasz a kerdesmre.
2013. aug. 25. 16:24
 3/28 A kérdező kommentje:
Jo neked, de ez nem valasz a kerdesemre.
2013. aug. 25. 16:24
 4/28 haemorgen ***** válasza:
60%

Az én környékemen ez nem annyira van így. Nekem volt egy ismerősöm, akinek nagyon nagyok voltak, és évekig nem talált magának barátot, pedig nem volt nagyon válogatós.


Szerintem ennek evolúciós magyarázata van A férfiaknak a gyermeknemzés jut az eszébe a mellekről, évezredekkel ezelőtt csak ezzel lehetett táplálni a csecsemőt, nem volt tápszer meg ilyesmi, - nagyobb mell nagyobb túlélési esély, izgató, ezért valahogy a nagy mell a legtöbb férfinek tetszik. De nekem nem annyira érdekel mint az átlagot, például.

2013. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Mert a 14-17 év közötti lányok miért csak a nagy dákóra buknak? Vagy úgy általában a nők. Akinek kicsi van kiröhögik és szétkürtölik a világba...
2013. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Ez csak az emberi ösztönökre vezethető vissza, semmi másra.Később a tudat képes elnyomni ezt, akkor jönnek rá, hogy más is számít egy lánnyal kapcsolatban.

A médiának igazából semmi köze hozzá.Ott az általad leírt dolgoknak csak a reklámhoz van köze.Figyeld csak meg, ez a legjobb reklám.

2013. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
# 5/6 Ha nem vetted volna eszre azt irtam hogy a -kornyezetemben levo- fiuk -tobbsegenek- miert csak a nagy mellek tetszenek... Valoszinuleg vegig sem olvastad a kerdesem. Mindenesetre nagyon sajnalom hogy egy tini kirohogte a kis peniszed es elmeselte a baratnoinek, te pedig itt toltod ki a haragodat.. :(
2013. aug. 25. 16:43
 8/28 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2013. aug. 25. 16:44
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
A nagy mellek esztétikusabbak,mint az,ha nincsenek.Biszex lányként mondom.És jöhetnek a lepontozások..XDD:P
2013. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő nagy haragot töltöttem ki, igazad van. Tombolok... De tulajdonképpen ezt visszafordítva én meg nagyon sajnálom, hogy a fiúknak nem tetszik a kis melled. :(
2013. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!