Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom nem foglalkozik a...

A barátom nem foglalkozik a problémáimmal. Érdemes így vele maradni?

Figyelt kérdés

Ahányszor engem bánt valami vagy van valami problémám, elmondom neki és szó szerint lesz*rja. Miért ilyen vagy miért nem érdekli??

Egyébként tök jól megvagyunk. Régen sokat hisztiztem, és ezért nem foglalkozott a bajaimmal, mert nem tudtam normálisan elmondani, egyből letámadtam. De változtam. Most tök normálisan elkezdtem írni, hogy mi bánt, először még válaszolgatott, de úgy állította be, mintha én lennék a hibás mindenben. Aztán egyre ritkábban írt és most vallotta be, hogy őt nem érdekli a problémám.


Azt állítja velem akarja leélni az életét. De így hogy???


A problémám most az volt, hogy nem szexeltünk a hétvégén, mert nem akartam. Elmondtam neki, hogy azért mert kicsit unalmas. A másik meg az, hogy néha kedveskedhetne. Leírtam, hogy örülnék rózsának (van a kertjükben egy csomó, fizetni sem kéne érte) vagy ha megyek hozzá néha-néha várhatna kajával. A másik meg, hogy lent voltam most nála hétvégén, semmi értelmeset nem csináltunk. Felhoztam, hogy csinálhatnánk valami kaját, erre ez is baj volt neki. Hogy minek, ha van kaja? Meg hogy ő nem szeretne, ne erőszakoljam rá Nem erőszakoltam rá semmit, egyszerűen csinálni akartam valamit, ami az ágyon kívül van. Nekem állt, hogy nem írtam le normálisan mi bajom. Pedig szerintem tök normális voltam. Sokszor volt már ebből vita egyébként.


Nem illünk össze? Annyira meg tud ezzel bántani. Hogy tud ilyet írni? "nem érdekel a problémád, bocs"

Sírok, mint egy hülye :'( Hát nem azért vagyunk együtt, hogy megosszunk egymással mindent? Jót és rosszat?


2013. aug. 25. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, hogy ilyen a "kapcsolatod", mert ezt nem nagyon lehet annak nevezni. Ha ennyire nem tudod őt érdekelni, akkor tovább kellene lépned és keresni valakit, aki megbecsül és elfogad úgy, ahogy vagy.
2013. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És te foglalkozol az ő problémáival? biztos neki is vannak, mert "nem élhet senki gondtalan". Hogy vagy? Minek örülnél?-mikor kérdeztél tőle ilyeneket?
2013. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Röviden: nem, nem érdemes vele maradnod, de maradhatsz még vele hisz ugyis azt fogod tenni, de ez már csak időhúzás.

Nem értelek titeket, mindig, mindannyian olyan pasikkal vagytok együtt, akik csak szexre használ benneteket, de mint ember egyébként nem értékel semmire, én meg nem kellek senkinek, de biztos velem van a baj, hogy én komoly kapcsolatot keresek, akivel foglalkoznék is, és családot is terveznék, nem pedig csak egy szexuális játékszerre vágyom.

2013. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neki nincsenek problémái. Lehet különösen hangzik. De soha nem mondja, hogy "engem ez bánt..., nekem az a bajom, hogy..." SOHA!
2013. aug. 25. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tekint partnernek, bunkó veled. Tudom én, hogy szereted, de megérdemelné, hogy dobd.
2013. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te foglalkozol az ő gondjaival ,akkor úgy látom ő ilyen önző ember és nem való párkapcsolatra nekem is volt ilyen párom sosem érdekelte mi van velem nem kérdezte,már akkor ki kellett volna dobnom nem tettem mert önzetlen típus vagyok és szerettem,de az ilyen maga körül forog saját életét építgeti inkább és keresi azt ő milyen jól jöhet ki belőle és megéri e az áldozatot érte!Ez csak rosszabb lesz ha már közösen akartok gyermeket is ott tuti rád maradna minden az ilyen ember nem változik főleg felnőtt fejjel,ha fontos lennél neki már észrevette volna és változtatott volna rajta!A legjobb amit tenni lehet szerintem a továbblépés mert egy házasság kölcsönös figyelmen alapszik!
2013. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy barátom, aki így viselkedett. Szakítottam vele. Haverok maradtunk utána. Az, hogy felfogja egy kapcsolat értelmét, lényegét számára nehéz volt és hiába mondtam el neki bármiféle problémámat, szinte nem tudott vele mit kezdeni. Két lehetőség van: csak szexre kellesz, de igazán nem szeret, vagy a barátod annyira éretlen, hogy nem való neki egy kapcsolat.

Szerintem szakítsatok, ha úgy látod ezen már egy mély, kiadós beszélgetés sem segít. Találsz jobbat, vagy maradhattok barátok ((extrákkal)).

2013. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem illetek össze. Hogyan lehet egy olyan pasassal tervezni az életedet, aki szó szerint leszarja az érzéseidet, problémáidat? Ha most nem hallgat meg ilyen dolgokban, akkor mi lesz később másabb dolgokban? Pár év múlva jönne a gyerek aztán előbb utóbb elválnátok, mert vagy meg csal, vagy lelépne. Ha már most unja ezeket a dolgokat, mi lesz később? Én eleve ágybabújni nem bírnék olyan emberrel, akivel nem érzem magam jól.

A te helyedben már léptem volna, mert ilyen emberrel nem tudnék alapozni.


Szoktál érdeklődni afelől, hogy hogy van? Megszoktad kérdezni tőle, hogy van-e ami bántja? Esetleg veled kapcsolatban mi az amit őt bánt? Légy vele figyelmes, kérdezgess tőle ilyen dolgokat. Kérdezd meg hogyan érzi magát. Próbálj meg vele beszélni, aztán kérdezd meg, hogy mi történt. Miért nem figyelmes veled. persze normális hangnemben mindezt. Lehet van valami gubanc a fejében amit megtudnátok oldani egy jó beszélgetéssel.


Ha ezek ellenére sincs javulás, sem beszélgetni nem tudtok ilyen dolgokrol akkor ; lapát.

Jobb embert érdemelsz. Fiatal vagy, előtted az élet. Nem csak ő van a világon ezt ne felejtsd.


Mióta is vagytok együtt?

2013. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Két és fél éve vagyunk együtt. Tudjuk mi a probléma. De arról itt nem szeretnék beszélni (max privátban leírom, ha érdekel) Csak nem tudjuk hogyan oldjuk meg. Szeretjük egymást, de amíg ez a probléma fennáll, nem tudunk előrelépni.
2013. szept. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!