Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Katherine...

Mi a véleményetek Katherine (a Vámpírnaplók-bóll) személyiségéről?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen a személyisége?

2013. aug. 28. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szimpatikusabb mint Elena.
2013. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem is szimpatikusabb.

Mivel tudnátok jellemezni a személyiségét?

2013. aug. 28. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ribizli. :D Viszont az egyik kedvenc karakterem. Tökre bírom, hogy egy független, akaratos (és önző) nő, aki nem szorul állandó védelemre. Eléggé feldobja a sorozatot.
2013. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LunaLovegood válasza:
Őszintén? Én nagyon nem bírom Katherinet...Önző,csakis magával foglalkozik, beképzelt, kihasznál mindenkit a saját érdekei céljából. A negyedik évad, évadzáróján Katherine meg akarta ölni elenát..sőt, nem is először! Mindenkivel összeszűri a levet, meggondolatlan Klaussal szemben, és kiszámíthatatlan hülyeségeket tesz. Megüli Jeremyt is, azután Elenát okolja, az elvesztett boldogsága miatt. Damon-t átveri, majdnem megöli, mindenkit manipulál, hazudik, majd csodálkozik, hogy nem boldog,és senkije sincsen.Egy egész várost igézett meg. Szerintem elkeseredett, fél, akármilyen erősnek is mutatja magát. Szerintem valaki, aki "jófej" meg "szimpatikus" nem ilyen. Persze személyes vélemény, Elenát meg amúgy bírom, fogjuk rá, ő is követett el hibákat, ám katherinet rosszabnak tartom. :)
2013. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem hiába sok a rossz tulajdonsága, akkor is ő a kedvencem a sorozatban. És Damon is persze. :)

2013. szept. 8. 18:55
 6/6 anonim válasza:
Egyszerűen imádom Katherine-t! Ilyen csaj kéne nekem is személyiség külső is 10 a 10 ből szerintem
2013. nov. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!