Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ellenőrzik a bevándorló...

Meszike91 kérdése:

Hogyan ellenőrzik a bevándorlókat?

Figyelt kérdés
Ilyesmikre gondolok: Hiv teszt, Malária teszt, vagy akár az előéletük.

2013. szept. 1. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor az én volt férjem intézte a bevándorlást, kellett menni vérvételre, pisi-kaki vizsgálat (nem tudom mit néztek benne), erkölcsi bizonyítvány, nekem kellett közjegyző előtt nyilatkozni, hogy befogadom, a lakásról tulajdoni lap hogy az enyém, nyilatkozni hogy eltartom (munkáltatói igazolás a munkaadómtól a keresetemről)
2013. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon mindenkinél ilyen alapos ellenőrzés van, tehát pl. egy német, dán, angol bevándorlónál is, vagy csak az afrikaiaknál, stb.?
2013. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2: Hát igen, én is ezen gondolkoztam, hogy gyakorlatilag a párom sz...rába is beleturkáltak, megnézték, hogy a lakás mekkora, hányan vannak bejelentve mondván olyan nem lehet, hogy egy pici lakásba x ember legyen (meg volt határozva a minimális alapterület).... közben olyan külföldieket láttam erre-arra, hogy döbbenten néztem, hogy ezek hogy kerültek ide????
2013. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos el akarják kerülni, hogy valaki érdekházasság révén letelepedhessen.
2013. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az alapos válaszokat, jó tudni hogy akárkit nem engednek be.
2013. szept. 1. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Én írtam az 1. és 3. válaszokat. Nekem azzal nem volt gondom, hogy nekünk végig kellett csinálni ezt az egész procedúrát. Ami bosszantott az az, hogy sokszor a hivataloktól is ellentétes információkat kaptunk, na meg míg nekünk volt x napunk iratok pótlására, beadásra, addig a hivatalok - hiába volt meg, hogy x napon belül válaszolnak - gyakorlatilag addig ültek a papírjainkon amíg akartak. De nem magával az ellenőrzés tényével volt a problémám, jogosnak tartom, hogy akárkit nem engednek be az országba.


Viszont amíg intéztük, addig sokszor láttam olyanokat, akiket nem tudom, hogy hogyan engedtek be az országba, hogyan maradhattak. Néha úgy éreztem, hogy csak a normálisokat szívatták, akik hivatalosan korrektül intézték volna az ügyeiket és nem linkeskedni meg élősködni jöttek.

2013. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy "Jegyeket, bérleteket...!"... Ja, hiv teszt? cíííc-cíííc!
2013. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előbbi teszt lényege, mondanom se kell, hogy ha nem doromó', akkó' nem bevándor ló.
2013. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon alaposan nem: [link]
2013. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megértelek 6-os, nagyon szar a bürokrácia.
2013. szept. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!