Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom a legtöbb velem egykorút. Az osztálytársaim, évfolyamtársaim felétől megőrülök. Próbálnak nagynak, "menőnek" tűnni és lassan mindenkiből ilyen lesz. Ha már most ilyenek akkor mi lesz a következő generációval? Hülyének néznek

mert én nem vagyok csontkollekció mint legtöbben

mert nekem még nem volt barátom

mert én nem járok el bulizni és még sorolhatnám..

Sokan cigiznek, a lányok sminkelik magukat, rohadt magas tűsarkút hordanak. Amit kihagytam még, hogy a legtöbben síkhülyék. Tudom kicsit túlreagálom meg ez van de nagyon elegem van. Az utcán is ilyeneket látok. Már beszélgetni sem lehet velük:/ Ti mit gondoltok? 14/L



2013. szept. 3. 15:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Velem is ez a helyzet.

Írhatsz ha akarsz beszélgetni.

Nekem egy 'legjobb barátnőm' van, de vele sem jövök ki annyira jól, sokszor már idegesít.

15/l

2013. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy a fontos! Ne legyél olyan mint ők! Eszedbe ne jusson. Aki mást majmol, és másra akar hasonlítani, annak nincs személyisége, nincsenek igazi értékei, az egy semmi.

Látod amit most leírtál én pont ezért nem akarok gyereket.

2013. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van de eszembe se jutott hozzájuk hasonlítani vagy majmolni őket! Már csak az kéne,hogy így viselkedjek! Mondjuk a szüleim és a nővérem tuti hogy nem engednék meg. :)
2013. szept. 3. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz rá hogy te nem vagy olyan! :) A te korodba főleg, kincsnek számítasz! :) ( előző voltam)
2013. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális csaj ! :)

Büszke légy erre ! nagyon kevés az értelmes csaj ezen a Földön már :)

2013. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi! :D Igyekszem egyéni maradni. :)

De akkor sem értem mire jó ez. :/

2013. szept. 3. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
De amúgy a korodhoz képest jóval érett vagy, ami nem baj abszolút! Majd mikor ők kezdenek komolyodni, neked már egy stabil és bdolgo életed lesz, meglátod:)
2013. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hmm, pedig általában azt mondják,hogy későn érő vagyok! :)
2013. szept. 6. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Fulll igazad van 16/f
2013. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nóra:) ***** válasza:

A válaszom: Van ilyen.

Most már egyre több az ilyen ember. de például, ha valaki szeret igényesen öltözködni, mosakodni, stb, az nem azt jelenti hogy ilyen divatmajmoló "menők". Názd meg alaposabban az osztálytársaidat, és jöjj rá, hogy ők milyenek! Hajrá!! :)

2013. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!