Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit kezdenél a helyemben?

Te mit kezdenél a helyemben?

Figyelt kérdés
30 éves munkanélküli pasi vagyok, család, csaj nélkül tök egyedül, depresszióval és a teljes összeomlás határán. Bármilyen megoldás érdekel
2013. szept. 3. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt írom de kezet foghatunk :( :(
2013. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg, hogy elegem van ebből és kezdeni akarok valamit az életemből. Elég sok mindenen gondolkodom és nem hiszem, hogy mindenhez pénz kell.
2013. szept. 3. 18:34
 3/6 anonim válasza:
Próbálj meg kitűzni újabb célokat magad elé és küzdj értük. Például. :)
2013. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pacsi! ;) Egy cipóban sülünk. ;) Egy kivétel, h én örök, "javíthatatlan" optimista vagyok. :) Persze a külvilágban indokolatlanul kevés eredménnyel, de engem nem annyira a külvilág érdekel. :) Bár persze a külvilágban fontos lenne nekem is a magam ura lenni, magam keresni pénzt - ha lenne rá lehetőségem...
2013. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El lehet menni külföldre a hegyekbe, vagy hajókra pincérkedni, eléggé jól fizet, és nem is érzed azt, hogy tök egyedül vagy, mivel ezeken a helyeket általában olyan emberek dolgoznak, akiknek se kutyájuk, se macskájuk. Ehhez persze kell nyelvtudás. Van valami szakmád?
2013. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamit csináljál mert becsavarodol.

Próbálj keresni hasonló bajtársakat aztán keressetek valami melót. Addig is megtudjátok oldani társbérletben ha meszebre merészkedtek. 3-4 embernek már csak akad annyi ismerősse hogy leakasszatok valami melót. Vagy csak beszél valaki idegennyelvet.

-Nem tudom miért kell félnek az emberek egymástól?

2013. szept. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!