Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van meg a magyar kozeletben...

Van meg a magyar kozeletben olyan ismert ember aki nem zsido?

Figyelt kérdés
Es ha igen ki?

2013. szept. 3. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik mindenkire a zsidó "bélyeget" sütik rá. Ők aztán biztosan nem zsidók. :) Lásd Szegedi Csanád.
2013. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 sándorjános ***** válasza:
80%
Győzike :D
2013. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Mivel az olyan embereknél, mint a kérdező, a zsidó definíciója az, hogy "mindenki, akinek a pofája nem tetszik nekem" így csak rajtad múlik, hogy hány zsidót képzelsz be a tévédbe, spájzodba, stb..


Gondolom szerinted az is zsidó, aki véletlenül neked megy az utcán.

2013. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
en csak kerdeztem, csupan erdekel :)
2013. szept. 3. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod, hogy ez hülye kérdés volt. Ha nem, akkor veled van a baj. Ki a zsidó neked?
2013. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, van aki az? Én senki vallását nem tudom? Honnan kellene egyáltalán? És ha az is valaki, nem az a fontosabb, hogy mit tesz?
2013. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Hogy kik azok, akik nem zsidók és a közéletben tevékenykednek, nos, itt felsorolom őket: Íme:........................................................................................................................................................................................................................................

Nos, ők azok!!!!

2013. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na mindegy, ugy latszik nem tudnak az emberek egy normalis kerdest megvalaszolni, mert hatso szandekot latnak benne.
2013. szept. 4. 09:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azok, akik mindenkire a zsidó "bélyeget" sütik rá. Ők aztán biztosan nem zsidók."


Nekem úgy rémlik, láttunk már erre is ellenpéldát.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: a vallás alapvetően magánügy, amihez másnak nincs köze... amúgy a "zsidó" fogalom többértelműsége miatt az a minimum, hogy definiálod, mit értesz ezalatt (mint azt már többen pedzegették)

2013. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Azért, nehogy a kielégítetlen kíváncsiság miat bajod történjen, megsúgom, bár ez csak feltételezés, mert személyesen egyet sem ismerek:

túlnyomó többségük semmilyen értelemben sem zsidó.


Amúgy ilyesmire vonatkozó tanulságos történet a múltból:


Brezsnyev ( 30 éven át a szu elsõ embere ): nálunk nincs zsidókérdés. A Moszkvai Bolsoj Tyeatr muzsikusai, énekesei, szinészei között pl 432 zsidó van. Önöknél a Metropolitanban hány?

Reagan: fogalmam sincs ...


( a szám psze hasból, nem az a lényeg ... )

2013. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!