Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem hisz senki abban h...

Miert nem hisz senki abban h igaz szerelem letezik?

Figyelt kérdés
imadok egy embert szakitottunk es most lehet ujrakezdjuk de mindenki azt mondja h ez remenytelen igazabol k*vara elegem van. Miert ilyen pesszimista mindenki ilyen letapadt aah...nem ertem en az embereket
2013. szept. 6. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Mert már felnőttünk. Esetleg álmomban még hinnék benne, de nem szoktam ilyeneket álmodni:)
2013. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért sokan gondolják azt, hogy létezik az igaz szerelem:) csak tudod sok a csalódás, sok a szakítás, ezért az emberek jórésze már nem tud bízni az újrakezdett kapcsolatokban. talán ezért mondják neked is:)

ne foglalkozz mások véleményével. ha te úgy érzed, hogy jó az a kapcsolat amiben vagy, akkor az a fontos:)

2013. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na vegre egy normalis ember:)
2013. szept. 7. 00:06
 4/10 anonim ***** válasza:

amúgy lehet, hogy féltésből is mondják, hogy nehogy megint csalódj, vagy ugyebár amit már írtam is, hogy manapság nagyon sok a futó kapcsolat, szakítások meg ilyenek és ezért általánosítanak az emberek.

a jótanácsot hallgasd meg, gondolkodj rajta, aztán dönts:)

ennyi végülis, más ne érdekeljen, te tudod mi lenne a jó számodra:)

2013. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert aki nem hisz benne, az nem normális. Legalább már ezt is tudom..
2013. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nalatod ennyivel okosabb lettel.. :P
2013. szept. 7. 00:15
 7/10 anonim ***** válasza:
:)
2013. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért hallgatsz más nyomorultakra?miért nem szerzel saját tapasztalatot?
2013. szept. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

simán lehet újrakezdeni.

sőt!

az ilyen szünetek és a külön töltött idő alatt,ha valóban adottak az érzelmek még jobban megbizonyosodhatsz arról,hogy tényleg ő kell neked.

2013. szept. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vaan sajat tapasztalat is de nem akarok hinni benne elhiszem h o orokre az enyem akarmi legyen:)
2013. szept. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!