Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 évesen van még esélyem nőni?

16 évesen van még esélyem nőni?

Figyelt kérdés
Már volt 2 rohamos növekedési időszakom,de szeretnék még 2-3 centivel magasabb lenni,van erre még esély? 16/l

2013. szept. 13. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Elméletileg 21 éves korodig nőhetsz, de én 16 éves korom után már egy centivel sem lettem magasabb... :/
2013. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%
Én akkora maradtam mint kb 17 évesen.
2013. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Van egy osztálytársnőm, 13 éves, és olyan érett testileg, hogy szerintem már egy centit se fog nőni. Aztán van olyan, aki 18 éves kora után sincs kész teljesen. Ez fajtától függ. Szerintem kérdezd meg anyukádat, hogy ő ennyi idősen nőtt- e még, mert az ilyen általában öröklődik, viszont lehet, hogy te egy kakukktojás vagy. Nem biztos, de minden esélyed megvan rá, hogy még nőj valamennyit.
2013. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Altalaban az elso menstruacio utani 5. evben elerik a lanyok a vegleges magassagukat.
2013. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!