Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkalmaznak még manapság...

Alkalmaznak még manapság bűnügyi pszichológusokat? Vagy már nem tudják finanszírozni a fizetésüket, és ezért feleslegessé váltak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a szakma, és szeretnék én is ezen a téren elhelyezkedni majd, de nem tudom megéri-e feltenni rá az életemet, ha nincs rá igény.

2013. szept. 15. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Börtönpszichológus biztosan van, azt nem tudom, hogy mennyire keresettek, gondolom mivel adott létszámú intézmény van, nem lehet Dunát rekeszteni belőlük.

Ha profilozóra gondolsz, arra aligha van igény.

2013. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a profilozó érdekelne.....bár, hogy a válaszodból kivettem, ezek szerint csak érdekelt... Q_Q
2013. szept. 15. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

biztos,hogy létező dolog itthon is,nem csak az amcsi filmekben van ez.

de nem fogják nagybetűkkel reklámozni,mert ez olyasmi,mint a kommandósok behatolási taktikái,titkosak.

de néha vannak ők is a hírekben.

pl túsztárgyalók is ők itthon és amíg szóval tartják az őrültet,addig a kommandósok tudnak taktikát kidolgozni és működésbe lépni.

2013. szept. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,bocs,hogy ilyen választ írtam.
2013. szept. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmi baj, örülök, hogy másokat is foglalkoztat.... :)

...

Igen, én is végig gondoltam a dolgot, és végül is arra lyukadtam ki, hogy egy másik kontinensen jobban értékelnék ezt a szakmát. (ahogy itt ezt már más is kiírta )

De nem szeretnék elmenni itthonról, (bármilyen furcsa, vagy "régi módi") de nem vágyom külföldre hosszabb távra...

2013. szept. 16. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!