Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is úgy hogy majd bele...

Van más is úgy hogy majd bele őrül ebbe a pénz dologba?

Figyelt kérdés
A tököm kezd ki lenni már a pénzel,jó lene boldognak lenni de a pénz dolog úgy felőröl hogy már egy csepp boldogságot sem találok az életben,van pénzem még egy kis tartalékom de mindíg attól rettegek hogy el fogy,ha vásárolni kell valamit kikészülök.

2013. szept. 18. 10:57
 1/6 anonim válasza:

Egyértelműen IGEN a válaszom. Hasonlót érzek ahhoz, amit leírtál. Van egy kisfiam, akit születésétől kezdve egyedül nevelek (apuka lelépett), kb. két hetes kora óta vissza kellett mennem dolgozni, pedig volt megtakarításom is. Éjjel nappal dolgoztam és a pénz ráment a tápszerre, pelenkára, lakáshitelre, rezsire és ennivalóra + orvosra szülésnél stb. .... A vége az lett, hogy nem beleőrültem, hanem fél év alatt cukros lettem az idegtől és a rossz minőségű ételektől, amiket ettem, hogy spóroljak....


És még hányan vannak így, szerintem....

2013. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nagyon sok ember van ezzel így.

sajnos ebbe kergetik bele az embereket, h robotoljá és ne éljél meg abból amit keresel, kitörni nem tudsz, mert a mindennapok felvesznek minden ft-ot, nincs megtakarítás sem.

2013. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szomorú :( Én már idegileg vagyok ki totál,jó nem csak ettől van még több rtényező is de a pénz a végső szög a koporsóba
2013. szept. 18. 11:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak egyet nem értek hogy van ennyi esze a nagyoknak hogyha valaki robotol annak pénz is kell hogy megéljen különben nem sokáig lesz munkára alkalmas,úgy látszik az elejétől kezdve ki jönnek az ember hátrányai,kabzsiság,hatalom vágy meg sorolhatnám,mióta ember van a földön gyilkolja a többit meg ilyenek,hogy lehet hogy az állatok nem ilyen állatok.
2013. szept. 18. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A birkák tűrnek, robotolnak, sopánkodnak.Ahelyett, hogy sok lúd disznót győz módra szépen kigyomlálnák az élősködő "hatalmasokat"!

Természetesen tudják, hogy az éhbérért gürizőnek nem jó, de hol érdekli ez őket?Épp az acéljuk, hogy termelj nekik hasznot,minél olcsóbban, legjobb lenne ingyen(lásd közmunka, önkéntes munka sulykolása!).

Nincs értelme tűrni!Más felé kell keresni a boldogulást vagy magad is kihasználós és zsarnok leszel, vagy 2-3 hónapig zsíros kenyeret eszel csapvízzel, a többit félre rakod és ha eleget összekapartál elhúzol ebből az országból.Persze máshol sem biztos hogy Kánaán vár, de ami itt van, ez már mindennek az alja szerintem.Esetleg megoldás lehet, ha gondolkodásmódot változtatsz és aszkéta, puritán szerzetesi életbe kezdesz.Így boldogan és vigyorogva túlélheted...

Talán Etiópiánál jobb helyzetben vagyunk.Bár ez nem igazán vigasztal.

2013. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen szar ez az ország de van ismerősöm pl romániában és arról álmodozik hogy magyar országra jöhessen mert ott egy gyárban pl mondjuk nem 90EFt ot keres hanem csak 40EFt nak megfelelő pénzt állítólag minden drága meg sorolhatnám
2013. szept. 18. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!