Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az ilyen?

Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
éjjel nappal justinra rázza a seg.gét...és az 1D a kedvence de ez még nem is lenne nagy baj ,de mindenkibe bele kot ,hogy milyen sz@r zenét halgat unom már ezt a .na meg az 1D más ha meg oszt valami számot vagy kípet a kedvenrécol rogton meg oda káromkodni szidni az iletott normális?vagy csak bu....zi?

2013. szept. 20. 15:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
megnézhetném azt a fogyatékost? (tuti ,hogy buzá)
2013. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tess [link]
2013. szept. 20. 15:53
 3/16 anonim ***** válasza:
na és a 4 közül melyik? :D
2013. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a 2dik
2013. szept. 20. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, elnézést, de te fiú vagy lány vagy?

Ha jól látom még gyerekek vagytok :P

Nem komplett tény, de kinézetre normális...

19/F

2013. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 16-éves azért tettem fel ezt a kérdést mert már unom ma is kitette az eggyik haverom a Guns N Roses-t és meg nevezett rajta arra meg elkezdett olyanokat oda írni ,hogy hulye buzák Austin Jb és az 1d sokkal jobbak nála ezekné a búza férgeknél nekem nincs is az ismeroseim kozott kivettem mert mindíg ezt csinált ,de lassan tiltanni fogom
2013. szept. 21. 15:28
 7/16 anonim ***** válasza:

Ok.

Ahogy leírtad, huj :/

Még jó hogy nem ismerem..

Én meleg vagyok, de nem csinálnák ilyent..

2013. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pityuci nagyon sajnálom ,hogy ezt le melegeztem ez rosszabb!Nem sértésnek szántam tudom ,hogy nem ilyenek vagytok vannak meleg barátaim :) elobb is vittem a haveromnak a leckét és mit látok mennek arra ilyen rocker motorosok és utánna kiabálja normálissan ,hogy ro.had.jnakat meg azok a motoros heroinisták és ,hogy az a mahone vagy ki sokkal jobb mint a rockerok engem már nagyon zavar..tegnap már kiverte nálam a biztosítékot a barátnom kitett Sid Viciousrol a példaképemrol képet és meg nevezett rola tudom ,hogy heroinozott ,de nem azért nézek fel rá hanem kikozosítettek a suliba az apám miatt és meg tanította nekem ,hogy ne torodjek azzal ,hogy kinek a szemébe mi vagyok csak csináljam azt amit szeretek és így minden fasza lesz :) és o meg minden hulyeséget ossze hordott ott rola ,ami nem is igaz ,hogy o a páwák meg alakítoja ,de ez semmi meg ,hogy meleg és elkezdte szidni a családját az annyát az apját stb...már meg bocsássan ,de mekkora pofátlánság szegény családját szidni ,akinek az apja betegségben hunyt el az meg úgy lehordta ot stb... ez már nem normális
2013. szept. 21. 17:07
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj.


Tedd ki ide szépen a te profilod linkjét...

2013. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
ezt a gyereket ismerem egy osztállyal lejjebb jár mint én.mi csak ugy híjuk ot ,hogy páwá csíra :D
2013. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!