Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tetszenek ennyire...

Csak nekem tetszenek ennyire a vörös fiúk?

Figyelt kérdés

Pl. Harry herceg, Eddie Redmayne, Rupert Grint vagy a Született feleségekbeb szereplő ikerpár <3

Nagyon helyesek, de ha megkérdezem valamelyik barátnőmet, neki nem ez a véleménye, sőt. Csak én vagyok ilyen fura?:D

Ja, és ha egy helyes, vörös gyerek is olvassa ezt a kérdést akkor írjon már nekem egy privit :DDd

14/L



2013. szept. 22. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem meg a vörös csajok tetszenek. Tök normális szerintem. :)
2013. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vmi03 ***** válasza:
Nekem is vörös hajú csajok tetszenek.
2013. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért fura, mert a vörös hajú férfiak általában rondák. Akiket említettél, azok sem tűnnek valami szépnek. Nekem is elég különleges ízlésem van lányok terén, amit eddig kb. nulla ismerősöm értett meg, mindegyik csak nézett, hogy mégis mi tetszik nekem az olyan lányokban.

A vörös hajú nőkkel teljesen más a helyzet. Nekik alapból jobban áll, sokan meg csak festik.

2013. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: Ez kedves :D Nem, amúgy ez is egy vélemény és hidd el, a legtöbben neked adnának igazat.

Nekem akkor is nagyon tetszik, pláne ha szeplős az illető.

Bognán Ádámot kihagytam. <3

2013. szept. 22. 12:31
 5/8 anonim válasza:
100%

Én is imádom a vörös hajú pasikat!!!! :)

18/l

2013. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

a-a nem vagy egyedül :D

nekem is bejönnek a vörös hajú fiúk,bár lehet h az is benne van h én is vörös vagyok

2013. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rolika98 válasza:
Én is eredeti Vörös vagyok csak barnás bőrrel és sok szeplővel tudom nem közkedvelt ez a párositás de ilyenek születtem bár a magát a Vörös haj-t is sokkan utálják. Pedig egész klasz egyedi meg minden meg irigykednek.
2016. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszenek :)
2018. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!