Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gamer pasinak vajon jó ötlet...

Gamer pasinak vajon jó ötlet a meglepetés szülinapi buli?

Figyelt kérdés
30 éves lesz a párom, kicsit antiszociális, de én így szeretem :) Nem igazán jár sokat társaságba, szabadidejében ha teheti, akkor játszik, a szülinapokat meg inkább átjátszaná hajnalig. Viszont a 30-ik szülinap azért mégis csak elég kerek, én pedig arra gondoltam, hogy hiába háborog, kellene neki egy meglepetés buli, egy kicsit őt is kellene ünnepelni szerintem. Kiakadna vagy örülne vajon neki? Nem tudom eldönteni.. :(

2013. szept. 23. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarod meg a játékát, akkor jó ötlet.
2013. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kisebb partitól még nem akadna ki szerintem. Csak a legközelebbi barátok, játékostársak legyenek ott, tehát olyanok, akikkel azért jól kijön. Meg szóljon róla az összejövetel. Olyan zene, olyan étel, olyan ital, olyan program amit ő szeret.
2013. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pagratan ***** válasza:
A férfiak úgy általában utálják a meglepetéseket. Szerintem nem jó ötlet, különösen az esetében. Szerintem inkább csak beszéld meg vele a dolgot.
2013. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire antiszociális,akkor a kérdésedből úgy állapitom meg hogy azért nem szivesen szakad el a géptől,ami azt jelenti hogy nem egy partyarc,de nem is nagyon társaságkedvelő,inkább kérdezd meg ezt az egész dolgot tőle.Mert ha odacsőditesz mindenkit ,neki meg esetleg nem tetszik és felhúz a szobába játszani az ciki a négyzeten...
2013. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Közelebbi barátokra gondoltam én is, szokott járni mások szülinapjára, viszont neki még soha nem volt kimondott buli tartva. De régen azért nagy partiarc volt, csak már lusta és inkább otthon játszik..

2013. szept. 24. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nyugodtan tarthatsz neki :) ,de azért dobd fel neki a témát hogy mit szól rá :)
2013. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Leszervezve az esemény, a haver kollégái teljesen transzba jöttek, hogy meglepetés összejövetelt tartok neki, mert még sohasem volt semmilyen alkalom, ahová jöhettek volna. Egyelőre igyekszünk titokban tartani előtte a dolgot, úgy néz ki, hogy céges buli ürüggyel fogjuk a helyre csalni. Szerintem örülni fog neki, nagyon nagyon régi barátok is jönnek, akikkel évek óta nem tudott találkozni. Jó lesz ez.. :)
2013. szept. 25. 11:35
 8/8 anonim válasza:
az kizárt dolog
2015. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!