Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a kicsit teltebb lányokról?

Az olyanokról, akik nem hű de vékonyak, de igyekeznek egészséges életmódot élni?

Csak mert... Én nem vagyok vékony, de nem nevezném magam kifejezetten daginak sem. Van egy pár ember, akik sokat csúfolnak, viszont sok ember szerint csinos vagyok.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy nektek mi a véleményetek az ilyen nem kövér, de nem is vékony lányokról???



2013. szept. 23. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én ízlésemnek megfelelő lányok pont ilyenek, bár kérdéses az, hogy kinek mi számít vékonynak és ki kövérnek.
2013. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem általában bejönnek!
2013. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Linkelnél egy képet, ami hasonlít. Pl a mybodygallery.com-ról?

Csak hogy kb tudjuk, hogy mit jelent a "teltebb".

2013. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.-nak igaza van!
2013. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vékony és a kövér között a két szó orvosi értelmében is sok átmenet van, pláne, ha csak úgy szubjektíve nézzük kinek mi számít vékonynak és kövérnek, így a kérdés tényleg elég megválaszolhatatlan.

Ha kép van, akkor is nyilván más "minősítést" kap az alak, ízlések és pofonok miatt (és mert alaktól függetlenül is beleszól hogy mennyire tetszenek a képen levő lány egyéb tulajdonságai), ezért kapsz te is néhány helyről csesztetést, máshonnan dicséretet. Nincs objektív válasz.

2013. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is álltalában bejönnek.AZ jó ha van rajta farizom,s szélesebb a csípője. Manapság a nők ugy akarnak kinézni mint egy fogpiszkáló,a férfiak meg ugy mint 1 öt tonnás páncélszekrény.Fogadd el magad s járjon az a fejedben h akik bántanak azoknak kissebségi komplexusuk van s igy próbálnak kimagaslani,s feltünést kelteni s a náluk jobbakat elnyomni.Hidd el én tom milyen ez engem a magasságom miatt szivattak régen mert 14 évesen 190 cm voltam,s szégyelltem is.Mostmár büszke vok rá mert tom h a csajoknak ez bejön légy magadra büszke te is!Szard le azokat akik igy akarnak kimagaslani h egy náluk jobb embert maguk alá nyomnak.+ azoknak higyj akik számítanak neked :) 18 éves fiú
2013. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!