Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttatok már esküvőkön izléste...

Láttatok már esküvőkön izléstelenül felöltözött rokont/hozzátartozót?

Figyelt kérdés
nők pl. túl mély dekoltázzsal, spagettipántos blúz templomban és közhivatalban, férfiak öv és/vagy nyakkendő nélkül, fekete cipő fehér zoknival, stb.

2013. szept. 27. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Még szolgáltatót is. Amikor a videós belibben egy amatőr kézikamerával, farmerben és mackófelsőben, az visz mindent! :)
2013. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden esküvőn van 1-2 ilyen.
2013. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Voltam olyan esküvőn, amire a menyasszony húga botrányosan öltözött fel - vállat szabadon hagyó (pánt nélküli) és emellé szupermini ruha volt rajta a templomban. Ráadásul nem is volt elegáns az a ruha, hanem vmi agyonhordott kínai. És még csak nem is csórók, csak kb. ennyire érdekelte, hogy rendesen felöltözzön a nővére esküvőjére.


Férfiból meg öcsém az. Nem hajlandó felvenni egy fehér inget nyakkendővel, lehet, hogy nincs is itthon a méretében, mert annyira lesz.rja... ilyen sportos-diszkós ingben képes volt beállítani egy esküvőre múltkor, nyakkendő persze nuku, nekem égett miatta/helyette az arcom. Az más kérdés, hogy semmi kedve nem volt eljönni, de "megerőltette" magát... de ha így viselkedik, minek megy el. Mert a végén még be is rúgott...

2013. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mosolygom a leírtakat. Igen, túlzott mini ruhában már én is láttam lányokat esküvőn, még templomban is. Húg botrányos, irígykedő viselkedésének pedig éppen barátnőm esküvőjén voltam tanu, s szegény menyasszonyt annyira bántotta ez, hogy engem ültetett be a húga helyére, a násznagyok mellé :P.

Diszkós inget láttam már srácokon, igen, viszont az, amikor övet nem vesznek fel a vászon nadrághoz és látszik, ahogyan csúnyán be van gyűrve az ing a nadrágba, pfff :)).

2013. szept. 27. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!