Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy pár emberre...

Miért van az, hogy pár emberrel neten keresztűl alig tudok beszélgetni, személyesen meg tök jól elbeszélgetek velük?

Figyelt kérdés

Van egy-két ember akikkel jóban vagyok és ha talizunk személyesen nagyon jól eltudunk beszélgetni.De ugyan ezzel a két emberrel facen alig beszélek.


Szeretnék velük jobban barátkozni,ne csak haverok legyenek.De nem tudom,hogy venné ki magát,ha állandóan találkozni szeretnék velük,mert ugye úgy jobban tudunk beszélgetni.


2013. szept. 27. 13:28
 1/5 Tarnolf válasza:
Szerintem azért van ez, mert élőben jobban ki tudod magad fejezni. Attól meg ne félj, hogy mi lenne, ha folyton velük szeretnél lenni, attól ember az ember, hogy társasági lény és ezt nem neten keresztül kell bizonyítani, hanem élőben. :)
2013. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van aki beszédbe jobb van aki leírni tudja jobban.

Meg van aki egyiket se :D

Én például beszélgetésbe nem szeretek belebonyolódni mert néha nem találom a jó szót arra amit mondani szeretnék.

Van aki fordítva van így.

2013. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj neki személyesen és kérdezd meg. Vagy élőben. Ha jóban vaygtok akkor megérti.
2013. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát én meg vhogy úgy érzem,neten könnyebb beszélnem,de ezzel az 1-2 emberrel meg vhogy élőbe megy jobban :)

2013. okt. 1. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki vagy te kérdező?
2013. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!