Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak/fiúk! Mi az a tulajdon...

Férfiak/fiúk! Mi az a tulajdonság, amit egy nőben a legjobban szeretni, illetve utálni tudtok? MI az, ami vonz titeket?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!:-)

2013. szept. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeretni:Kedves legyen, megértő, és tartson ki a kapcsolatban.Igényes legyen és ne legyen annyira "divatmániás"Tehát öltözködjön, sminkeljen de ne úgy hogy mindig mindenből a legdivatosabb legdrágább cuccok, meg 20 kiló smink kelljen neki

Utálni:Igénytelen,beképzelt,kötekedő, vagy épp tipikus plázacica.Rühellem az olyanokat pl.: akik 20kiló alapozóval 2méteresre kikent szempillával meg szájjal szaldgálnak


Részemről ezek.

2013. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát amit a legjobban szeretek,az ha nyitott mindenre,és normális gondolkodásmódja van,nem fél kitűnni a tömegből.

Nem az a sablonos nagyvárosi elkényeztetett hülye p...

van tartása,nem sértődik meg minden kis semmiségen,vicces.

Amit utálok,ha flegma,lekezelő,vagy plázacica,

Ha a barátnőivel bulizás a hobbija,semmihez sem tud érdemben hozzászólni,nem ért semmihez.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egyet lehet választani mindkettőből akkor a szerethető tulajdonság az empátia, ami pedig nagyon taszít, az pedig ha egy nő káromkodik.
2013. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, a legjobb az, ha nyitott a világra, kedves, intelligens, empatikus, ugyanakkor van önbizalma is, na meg persze csini-szexi. Szerény véleményem szerint a legnehezebb megtalálni az önbizalom és a kedvesség közti egyensúlyt. Egy önbizalomittas, ugyanakkor flegma és lekezelő nő vonzó lehet a kisugárzása miatt, de nem lehet vele mit kezdeni hosszútávon, mert saját magán kívül igazából senki nem érdekli őt. A másik véglet pedig az önbizalomhiányos, kedves, visszahúzódó nőtípus, aki folyton zavarban van és dadogva beszél, na az sem valami szerencsés. Ami a két véglet között van, az a tökéletes.


Szóval én legjobban azt utálom, amikor egy nő ilyen univerzum központjának meg kishercegnőnek tartja magát és nincs másokra tekintettel.

2013. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy a jó tulajdonságok közül a legtöbb illik rám (van önbizalmam is, de nem vagyok flegma sem, nem szoktam káromkodni, vidám vagyok... ) és így is több mint egy éve nincs barátom, de még csak nem is próbálkoznak? :/

Amúgy pedig szerintem előttem a srácok/férfiak jól leírták, ha pasi lennék, én is ilyeneket írtam volna :)

2013. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretni: figyelmes, előzékeny, őszinte, rugalmas, nőies, belevaló, dilis, idióta, gerinces... :D

Utálni: figyelmetlen, egoista, hazug, rugalmatlan, pasis, beszari, konzervatív, átlagos, gerinctelen... :D

22f

2013. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

röviden: minimális hiszti és rinyálás.


hosszan: Nekem az egyik legfontosabb az lenne, hogy hogyan oldjuk meg a mindekettönket érintő problémákat, konflitusokat. Mert azon túl, amik az első idöszakban letisztázodnak, pl kinézet, humor, kedvesség, közös érdeklődések, sex stb, amit úgy általában el lehet várni, szerintem ezeken múlik a hosszútávó kapcsolat titka. Mert amíg minden a medrében folyik, addig mindenki happy. Viszont ha beüt valami, akkor mutatja ki mindenki a foga fehérjét.


És ilyenkor szerintem amik tök fontosak, és ez mindkét nemre igaz: türelem, sok türelem (és még több :)), higgadság, hideg fej, kölcsönös tisztelet, diplomatikusság, azaz minél finobban megfogalmazni a kritikát. De ami nálam a legtöbbször kiveri a biztosítékot a (lányoknál, fiuknál is), ha az érzelmeikkel próbálnak manipulálni. Ezt sajnos nullára nem lehet csökkenteni, de azért én jobban szeretem azt hinni, hogy van minden problémára mód, hogy megbeszéljük a megoldást, anélkül hogy az egyik félnek ki kelljen borulni, vagy megsértödjön, azért, hogy elérje célját.

2015. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!