Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Min kellene...

Miért van ez? Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
Nem mondom magam kimondottan "menőnek" de azért azok közé sorolnak suliba... sok lánynak tetszem és sokszor van h megbántok valakit vagy beszólogatok (igen tudom h most jön hogy te köcsög stb de nem ez lenne a lényege a kérdésnek) és sosincs hosszútávú kapcsolatom és ameik lánnyal tényleg olyan lenne azzal sose jön össze.. vagy hiába találjuk meg az összhangot én adok a többiek véleményére is és vagy ezért nem jön össze.. és sose vagyok igazán boldog... mit kellene tennem?
2013. szept. 28. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevesebbet adj a többiek véleményére!
2013. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. legyél kedvesebb másokkal, ha nem piszkálnak ne szólj be 2. ne foglalkozz mások véleményével, különben soha nem leszel boldog.
2013. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legy önmagad!
2013. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mirk ***** válasza:

"én adok a többiek véleményére is és vagy ezért nem jön össze"

Szóval találsz egy rendes fiút/lányt akivel boldog kapcsolatban élhetnétek, ám jön egy "haverod" aki azt mondja, hogy "figyelj már, ez a csaj/pasi tök gáz, nehogymá ezzel legyél", erre te otthagyod?

Na most jön az, hogy te k****g stb.

2013. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Feke88 válasza:

" én adok a többiek véleményére is ".....


Na most akkor gondolkodj el azon, hogy kivel akarsz ágyba bújni! A lánnyal, vagy a haverjaiddal?

2013. szept. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van :D és utolsó válaszoló :D ezen jót nevettem xd köszi mindenkinek megy a felfele ujj
2013. szept. 29. 13:58
 7/7 anonim válasza:
szíj el eyg spoglit es problald ki gye kecksevel k?
2013. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!