Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt ti is csináljátok?

Ezt ti is csináljátok?

Figyelt kérdés
Eddig nem vettem észre , csak nem rég, hogy mikor megyek az utcán mindenki bescannel. Nem csak engem, mindenki csinálja. Van ez a dolog, hogy a szembe jövő ember kb. 5 méterre van, ekkor rápillantunk, végigmérjük, és mikor eltávozik a perifériánkból, elnézünk. Ez mire jó? :D Ti csináljátok?

2013. szept. 28. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Utálom, ha bámulnak, inkább kerülöm a tekintetüket. :D
2013. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csinálom, bár nem mindig nézek el, mivel ezt olyan lelketlennek tartom. Érdekes egyszer megfigyelni, hányan néznek vissza. De ez egyébként teljesen normális dolog, felmérjük, h valaki jön szembe, ismerjük-e, stb. És azért nem nézünk oda tovább, mert miutánn ezeket az információkat megtudtuk, már nem érdekel minket tovább az illető.
2013. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy ösztön, milyen mélyértelmet keresel benne?


Irom férfi szemszögből mi zajlik le ilyenkor az agyadban anélkül hogy fel is fognád: Ellenség v barát? Férfi v nő? Ha nő, 'arra' alkalmas nő? Minden ismeretlennel való kapcsolat igy kezdődik, ezek a legelső lépcsők.

Női szemmel ugyanez csak helyettesitve férvival.

2013. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem keresek benne értelmet, csak szerintem érdekes, hogy menet közben az embernek folyamatosan jár a szeme oldalra :D
2013. szept. 28. 23:14
 5/6 Mirk ***** válasza:

Az lenne a fura, ha magad elé bámulva mennél vakon.

Ha az ember nem figyelne a környezetére és minden mozgó tárgyra, már kihaltunk volna.

2013. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aha én is.

Vidéki emberekre jellemzőbb. Pesten beleszédülsz annyian jönnek szembe.

Ez ösztönös amúgy. Azt nézed meg ismered e vagy nem?

Kutyák is ezt csinálják csak ők egymás seggét szagolgatják. :D Amúgy igen én is megnézem egy pillantásra ki is jön. De azért a bámulástól ez még odébb van.

2013. szept. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!