Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismersz olyan embert, akin...

Ismersz olyan embert, akin nem tudsz eligazodni? És miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a tintahal, bevisz a susnyásba :)), jó kis stratégák. A félénk és görcsös, de semmiképpen sem kiegyensúlyozott emberekre jellemző ez.
2013. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az édesanyám...Egyszer Á-t mond,máskor B-t...
2013. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az bizony nekem is sajnos ...
2013. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első nagyon jól megmondta, az én ismerősöm félénk és görcsös, egyszer közeledik máskor meg mintha a világon sem lennék, évek óta ilyen. :)
2013. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok mint a fent leírtak xd mondjuk ez egyáltalán nem vicces. Elég görcsös vagyok vagy éppen nagyon felszabadult, és ezek az állapotok folyamatosan váltják egymást. Leginkább a szerelemben okoz problémát, eddig csak kevés embernek volt hozzám türelme ..
2013. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös: van egy pár módszer arra, hogy olykor, legalább egy ici-picit elengedd magad és csak csendben szemlélődj. Ugyanakkor ha már ott tartasz, hogy önzetlenül tudsz segíteni idegen embereknek is, az már egy jó lépés ... Nem kell mindig mindenért várni valamit cserébe és másokon taposva lépni felfelé; úgyis az egyik visszarántja a lábad és leesel, majd pedig megint görcsös leszel :).
2013. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerek, és már ki tudok igazodni rajta.Az tény: idő volt.


Rájöttem semmi extra, csak túl nagy arca van a net-en.

2013. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek, de az adott lánynak vannak gondjai, amikkel járt orvoshoz, gyógyszert is szedett, szóval nála ez nem egy szándékos dolog. Amikor jó napja van, akkor nagyon jó fej, de mikor rossz... Már rágen nem beszéltünk, de állítólag most jól van, aminek én speciel nagyon örülök.
2013. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
5-ös vagyok. Kedves 6-os, nem értem, hogy mit akartál mondani az előbb. Én nem az a típus vagyok, aki folyton összeférhetetlen dolgokat állít és így akar előrébb jutni vagy hazugságokkal leplezni azt, hogy ki is vagyok valójában, hanem olyasvalaki, aki néha elmenekül az emberi kapcsolatok elől és bezárkózik. Nehezen engedek magamhoz közel valakit és könnyen taszítok el magamtól kedves embereket.
2013. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!