Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi koliban vagyok, van...

Egyetemi koliban vagyok, van 3 srác, akik évek óta nagyon jó barátok, és én összehaverkodtam az egyikkel.4-en mentünk bulizni és remélhetőleg még fogunk is. Olyan furán érzem magam köztük, feleslegesnek, pedig nem adnak rá okot. Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális ha furán érzed magad, hisz csak most ismerted meg őket. Majd idővel beilleszkedsz közéjük, de ha már elhívtak téged bulizni, az azt jelenti, hogy bírnak téged. Új társaságban mindig egy picit furcsán érzed magad, mert nem azt a kőzeget szoktad meg:)

19/L

2013. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon jó volt velük lenni, nem tudom olyan szégyenlős, visszahúzódós vagyok.... nem merem feltenni a kérdést, hogy mikor megyünk legközelebb
2013. okt. 2. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
most ez nem olyan hűű de nagy dolog, nyugodtan felteheted a kérdést, hogy mikor mentek legközelebb vagy elhívhatod őket te is bárhová:)
2013. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták,majd szólnak,ha lesz valami... és mi van, ha rossz benyomást keltettem és nem hívnak többet? Hogy tudjam ezt meg?
2013. okt. 4. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
,,azt mondták szólnak ha lesz valami..." - ha nem bírnának, akkor nem mondták volna ezt. Amúgy meg a gesztusaikon látod, hogy bírnak-e vagy nem.
2013. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha találkozunk kezet fogunk, köszönnek... jó lenne ennek a társaságnak a tagja lenni... amúgy a koliban ritkán futunk össze...
2013. okt. 5. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!