Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha levegonek nezem jobban...

Ha levegonek nezem jobban serti a hiusagat, mint ha visszaszolnek neki?

Figyelt kérdés
Van az osztalyban egy fiu,aki mindennap kivetel nelkul hozzam szol valami sertot. 9.ben ezt csinalta, aztan 10.kozepen nagyon kedves volt,sokan mondogattak is folyton hogy szerelmesek vagyunk egymasba stb aztan az egyik baratja ra is kerdezettdolgokra en meg mondtam hogy nekem nem tetszik. Onnantol kezdve ugyan olyan bunko lett mint volt most 11.osztalyra mar lett baratnoje ugyan,de meg mindig piszkal. Egy napot sem bir ki,hogy ne szoljon hozzam..en nem szolok semmit oda se megyek hozza,o jon mindig oda. Nem tudom miert csinalja. Ha szo nelkul elmegyek amikor odajon /mivel nem vagyok ra kivancsi mert csak felidegesit/ akkor meg gyerekesnek tartja a viselkedesemet,mert azt hiszi hogy megsertodtem. Ha levegonek nezem akkor az idegesiti jobban, vagy inkabb szoljak neki vissza valamit? O 18eves fiu en 17eves lany.

#sértegetés #levegőnek nézem
2013. okt. 6. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha nem veszel tudomást róla, akkor látja, hogy nincs rád hatással, és nem érdekel, hogy ő mit mond, tesz.
2013. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Èn a helyedbe egyszer elkapnám úgy, hogy senki haver nincsen ott. haza fele menet vagy ilyesmi. Megkérdezném töle, miért jó neki, hogy minden nap engem keres, és rosszindulatúan beszél vele? Miért van késztetése velem foglalkozni? Nincs jobb dolga, mint rám gondolni minden nap?

Ezzel tuti sarokba szorítod, fogalmazd meg elöre a kérdéseidet, gyakrold be, hogy ott ne érjen meglepetésként a szitu.

Aztán ha ezek után nem hagy békén akkor egyszerüen ne vegyél róla tudomást.

2013. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha 2 évalatt az nem segített hogy nem szóltál vissza neki akkor azután se fog semmi változni


vagy kettesben beszélj vele normálisan vagy mindenki előtt mondd neki hogy ne zaklasson mert nem vagy rá kíváncsi

2013. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!