Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam néha nyugtal...

Miért érzem magam néha nyugtalannak egyes emberek közelében?

Figyelt kérdés

Van valami "erő" vagy nem tudom mi, ami minden embernek van, és ha a közelembe ér, nyugtalan leszek?

:D ez hülyén hangzik tudom, de megfigyeltwem. Mikor valaki mellettem áll a buszon, vagy a közeleben van, mondjuk sorban állásnál nyugtalanság tőlt el.

Nem arról van szó, hogy valami csöves rabló ygilkos akitől félnék, nem,, sokszor nem is látom ki az, mert mögöttem áll, vagy észre se vettem, egyszerűen csak nyugtalan leszek,l ha a közelmben van valaki.

És miután elmentem onnan, vagy elment mellőlem, megint nyugton leszek.

Ilyen mással is van? Vagy én vagyok ilyen "furi"?

Van erre magyarázat?



2013. okt. 8. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkivel előfordul. Lehet túl közel kerültek az intim - privát zónádhoz, vagy csak rossz napod van és szorongsz. Az lenne nem normális, ha ösztönösen ez az érzés nem jönne elő...
2013. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet (de nem szeretnék "kamuságot" elhitetni veled), hogy van egy ilyen "képességed". Sok különleges ember létezik, te ilyesmivel rendelkezel, szerintem nem kizárt.
2013. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!