Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Maradandó barna bőrszínt...

Maradandó barna bőrszínt mivel lehet elérni?

Figyelt kérdés
Sok hozzáfűzni valóm nincs. Hogyha sokat napozok, és mérsékelten járok szoláriumba, akkor egy idő után barnább lesz a bőröm, télen is, szoli nélkül? Nem akarok csoki barna bőrt, félre ne értsetek, csak ilyen szép természetes barnát. Mert jelenleg elég fehér bőrű vagyok.
2013. okt. 8. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondolkodásmódod...
2013. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat én sem értem rengeteg emberét, azért választ írhattál volna :)
2013. okt. 8. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok

Igen, szerintem, ha sokat vagy kint nyáron napon, akkor tovább megmaradhat a barnaság. :)

Csak azt nem értem, miért zavar azt téged, hogy fehér a bőröd?

2013. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az*
2013. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szép természetes fehér bőröd van - mi a baj? (a szoli nem egészséges és nem természetes)
2013. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szép fehér ló**szt. Barnábbat szeretnék, az a szép :D
2013. okt. 8. 23:48
 7/11 mustafa33 ***** válasza:
születésel
2013. okt. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szüless újra cigányként.


Amúgy a fehér bőr a szép.

2013. okt. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 _Jessy_ ***** válasza:
Télen is napozhatsz, ablaknál :). A szolárium meg kompromisszumos. Vagy nem csinálod, és marad a fehér bőr, vagy csinálod, és barna lesz, de olyan, mint a csizmatalp.
2013. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, pont olyan lesz, mint a csizmatalp... lehet szép a bőr szoláriumozás mellett is, csak mértékkel és ésszel kell csinálni. Ha hetente vagy kéthetente egyszer 6-10 percre befekszel, szép, természetes barna marad a bőröd, nem fehéredsz ki, és mivel nem viszed túlzásba, így természetellenesen csokoládébarna sem leszel. Én ezt teszem, és szép világosbarna a bőröm, mintha megmaradt volna a nyári barnaság, egyáltalán nem "csizmatalp", mivel ez csak arra hivatott, hogy megőrizze az elért bőrszínt, és nem arra, hogy addig süttessem magam, ameddig narancssárga nem leszek (láttam már elég ilyet...) Továbbá, ha mellette megfelelően ápolod a bőröd, vagy használsz szolikrémet, nem szárad ki a bőröd, így nem öregít. Ma már azért elég jó minőségű szoláriumok vannak, ha következetesen jársz szoláriumba, és nem ész nélkül, akkor nem hiszem, hogy bármi bajod lehetne.
2013. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!