Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az oldal segít az emberi...

Ez az oldal segít az emberi kapcsolatok javításában?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, amióta alig vagyok már itt, jobb lett az életben az emberekhez való viszonyom...nem tudom más hogy van evvel.

2013. okt. 9. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá hatással, mert ha fel is tesz itt valaki egy kérdést ilyen témában, úgy se fogadja meg, csak lepontozza a tanácsot írókat. Másrészről meg érdekes lenne egy internetes "szolgáltatás", ahol sok a hülyegyerek és írja a saját marhaságait a kérdések alá, segítene kapcsolatokat kialakítani. Ez nem randivonal, sem pedig lelkisegély szolgálat.
2013. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy ilyen kérdés! :)

Az a helyzet, hogy itt a többség rohadtul visszaél azzal, hogy név, arc, elérhetőség nélkül fejtheti ki a véleményét. Olyan dolgokért már lincselnék az embert, hogy csak kapkodom a fejem. Gusztustalan, ami néha itt megy. Ehhez képest a valódi kapcsolatokban, ha valaki rossz véleménnyel is van rólad, nem üvölti a képedbe kéretlenül, ergo máris sokkal jobbnak érzékeled a valóságot, mint a virtuális világot. Holott lehet, hogy épp az a kedvesen mosolygó eladó szolgál ki, aki tegnap este leidiótázott itt a gyik-en, csak mert nem egyezett a véleményetek.


Meg aztán annyi gáz történetet, hozzáállást olvashatsz itt, hogy ahhoz képest a te életed még a hibáival együtt is tökéletes.


Én nem vettem észre magamon azt amit te, az viszont tény, hogy fölösleges ide járnom. Haszontalan, időrabló, és ugyanúgy rá lehet szokni, mint bármi másra. Feszültséget generál, és rájössz, hogy az emberekben - ha úgy igazán nagy szabadságot kapnak - hatalmas agresszió és gyűlölet munkál. Aztán minden reggel felteszik az álcát, a véleményüket meg max. a hátadmögött mondják el rólad.


Mindenki csak addig normális, amíg meg nem ismered jobban. Itt meg az emberek lelkébe látsz, mert nem félnek kitárulkozni, nincsenek korlátok, nincs illem. 20L

2013. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utolsó, köszönöm. :)

De nem csak ide, minden más fórumot is nézegetve, gyakorlatilag már megfájdul a fejem a sok marhaságtól, amit irkálnak össze az emberek, érdekes még az Origo cikkei utáni hozzászólások. Borzalom komolyan.


Nem a jó oldalát hozza felszínre az emberekből ez a fajta kommunikáció, lehet akármilyen hozzáállású is valaki.

2013. okt. 10. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Tény h neten bátrabb mindenki, de a bunkóságok ignorálni kell, más emberek véleménye gondolkodásra késztet illetve formálja a saját véleményed is, ezért szerintem még nem haszontalan az interneten diskurálni.
2015. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!