Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, milyen típusú...

Lányok/nők, milyen típusú férfiakat nem bírtok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 05:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

A feher boru egyeneket, foleg ha voros is melle, ha kemenyebb a kezem mint az ove, tehat valszeg nem sokat dolgozik.

A vasalt haju varosi b*zikat. Az IQ bajnok kozmunkas valamiket meg se emlitem. :)

2013. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Igen sok férfi festi vörösre a mellét.....
2013. okt. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Amelyik azt mondogatja, hogy "nehogy már megmondja nekem bárki, hogy mit csináljak".
2013. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem meg pont hogy tetszenek az elegge feher fiuk :D en a lanyos fiukat nem szeretem akik szedik a szemoldokuket borotvalnak mindent. meg a vekony sracok sem az eseteim.
2013. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Agresszív, ostoba, lusta, elkényeztetett(sajnos sok ilyen akad...), "anyámasszonykatonája", céltalan, bizonytalan tulajdonságok BÁRMELYIKÉVEL rendelkező pasikat.
2013. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
masodik, probald mar meg meg egyszer....az olvasast. Az a mellet az melle....akarhogy nezem
2013. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A hímsovinisztákat, akik szerint a nő alacsonyabbrendű náluk, és a gyerekekkel meg a cseléddel van egy szinten. Nem sok ilyet ismerek szerencsére, de van egy ilyen ismerősöm.
2013. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hatodik, ő is úgy olvasta ahogy te.
2013. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A nem kommunikatív pasikat, az olyanokat, akik szinte egyáltalán nem beszélnek. Szerintem az egyik legmegbízhatatlanabb és leggyerekesebb fajta. Ha egy kicsit is, de barátságosan mondanád, hogy akkor mi lenne, ha együtt elmennétek valahova, az a válasz: ő "megmondta" (kíváncsi vagyok, hogy kézzel vagy lábbal), hogy neki ez csak barátság (extrákkal).

Lányok, soha ne menjetek bele olyan játszmákba, ahol a másik fél nem játszik nyílt lapokkal. Mindezeket hagyjátok nyugodt lelkiismerettel megpenészedni, akármilyen édesek is lennének.

2013. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze azok a típusok, akiket a kedves előttem válaszolók felsoroltak, nálam már az elejétől ki vannak lőve a ringből.
2013. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!