Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert szolnak be ilyen dolgoke...

Miert szolnak be ilyen dolgokert a kulsomon? Egyaltalan hogyveszik eszre? Nektek beszologattak mar hasonlo kis dolgokert?

Figyelt kérdés

Regebben egy baratnom (4. osztalyban), osztalytarsaim, egy idegen, es a tesoim is.


A baratnom beszolt hogy undorito a koldokom, pedig nem volt piszkos, se sebes, se beteg, es kidudorodo sem, szoval tok normalis. Beszolt azert is mert szoros volt a labam es a kezem, hogy en valami yeti vagyok. Anyam nem engedte borotvalni merthogy meg kicsi voltam, es addig bennem fel sem merult. Szoke, szinte atlatszo, vekony szorszalaim voltak.

Oltozeskor probaltam ugy oltozni hogy ne lassak a honaljkutyamat, de valaki azt is eszrevette es utana arrol pletykaltak...


Ezek utan borotvaltam a labam, a honaljam meg a bikinivonalam, a kezemet nem mertem, mert anyam eszrevette volna. Egyszer leborotvaltam ott is, de akkor meg nem tudtam hogy kell ezert tok piros lett tole es jol leszidott hogy miert csinaltam ilyet.


Hetedikben 2 fiu osztalytarsam is beszolt hogy szoros a kezem. Mas lanynak akinek meg hosszu fekete volt bezzeg nem. (Nem mintha azt akartam volna, de ha nekem beszolnak mikozben kevesbe latszik, akkor az overe miert nem?)


Egy baratnom olyat is mondott hogy ronda vagyok mikor nevetek.


Egyszer seta kozben elment mellettem egy csavo es az is beszolt ra hogy milyen a kezem..


Mostmar mindig borotvalom/epillalom, vagy hosszuujjut hordok, mert felek hogy valaki kiszurja hogy milyen es elitel... Leszedem az osszes szort a vallamtol a kezfejemig.. Masoket is megnezem es ha latom hogy milyen szoros akkor irigy vagyok hogy o nem foglalkozik vele, de kozben meg arra gondolok hogy igenytelen, pedig tudom hogy ez nem helyes.


A testvereim is beszologatnak..


Miert foglalkoznak ilyenekkel, ennyire unatkoznak vagy rosszul erzik magukat? Szerintem ez mar tulzas. Legalabbis en meg akkor sem szolnek be valakinek ha a vilag legcsunyabb embere lenne, ahhoz masnak nincs koze, foleg ha o nem is tehet rola.



Valakinek van ilyen tapasztalata?



2013. okt. 12. 21:34
 1/6 anonim válasza:
Szerintem már azért szólogatnak be neked, mert borotválod a kezedet.. Ne tedd !!! Mármint a kezedet ne borotváld, de a lábadat a hónaljadat azt igen.. Amugy Ennek eszedbe sem kellet volna jutnia hogy leborotváld a karodat.. Az én karom is szőrös de ez természetes. Ne borotváld többet, még utoljára gyantáztasd le (nehogy a borotválás után erős szálú legyen) és hagyd egy kicsit nő a szőr, de utána abban marad.. (amugy én meg a kis bajuszommal voltam igy, minden héten szedtem ki szemöldökcsipesszel, mert mindig nőtt amint kiszedtem, aztán a nyáron nem szedtem 2 hónapig és nini nem is látszott a bajuszom.. természtessé vált ez is és nem kellett már mindig civakodnom azzal hogy azt kiszedjem.. 16/L
2013. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miota borotvalom vagy epillalom nem szolnak be. Mar 3 eve el is koltoztunk, szoval miattuk mar nem kell aggodnom. Azert irtam ezt ki mert az ocsemek miatt meg mindig aktualis.

Semmikepp nem novesztenem meg, nem akarom. Nem erzem jol magam vele, kenyelmetlen, gaz, sokkal jobban tetszik szortelenul.

2013. okt. 12. 22:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah es en is 16 vagyok.
2013. okt. 12. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:

azért megy ez a szőr téma,mert ez a gyenge pontod,ezzel lehet fogást találni rajtad és te harapsz rá,felveszed a cukkolást tőlük,e miatt lehet vele idegelni téged a végtelenségig.

ezt a dolgot úgy hívják játszma vagy oltás és eddig te voltál az akit beoltottak.

a lényege ezeknek a dolgoknak,hogy ha megsértődsz,magyarázkodsz,akkor veszted a játszmát és a másik nyer.

az esetleges jó válaszok-

szőrös a kezed-igen tudom,és te meg a bajszod növeszted?

szőrös a kezed-látnád a hónaljam/nem vagy kizökkenthető/

szőrös a kezed-közöd,mint eszed.

2013. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pontosan igy vissza szoktam szolni, de megis csinaljak. Azt meg nem tudom tettetni hogy nem idegesit.
2013. okt. 12. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:

pedig kellene.

a másik meg,hogy kikutatod és lejegyzeteled az ellenfeleid gyenge pontját és te kezded el oltani.

szóval nem kellene beállni védekezésre,mikor támadhatsz is.

2013. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!