Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változhatnák meg?

Hogyan változhatnák meg?

Figyelt kérdés
A problémámon változtatni akarok mert mindenkit idegesít ha túl sokat beszélek.... viszont ha visszafogom magam akkot meg mindenki azzal jön oda hogy úristen mi történt, meg h miért vagyok szomorú. Mindenkivel kedves vagyok... mégha ő egy nagy bunkó is velem. Mindenki egy nyitott könyvnek néz meg kiszámíthatónak... mit csináljak hogy ez a sok dolog megváltozzon bennem?
2013. okt. 13. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hogyan változhatNÉK meg?


A kérdésed kifejtésének megfogalmazása is borzalmas. Inkább ez idegesítheti a többieket, hogy nem tudsz összerakni értelmesen egy mondatot és így a mondanivalód tartalma is elveszik.


Azonban azt is figyelembe kell venni továbbá, hogy annak a sok mondatnak, amit kieresztesz a szádon a többiek felé, van-e tartalma egyáltalán vagy csak üres fecsegés. A fölösleges szájjártatást én sem csípem, inkább csak leszívja az agyam és zavaró.


Egyszer majd megunod, hogy mindenkivel kedves legyél. Még fiatal vagy, majd később megutálod az embereket a végtelen önzőségük és az ebből fakadó cselekedeteik miatt.


A megoldás az, hogy ne duruzsolj a semmiről, hanem akkor szólalj meg, ha van valami mondanivalód, legyen az akár valami vicces hozzászólás, új téma felvetése, stb.

2013. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megváltoztatni. Én is túl sokat beszélek, vagyis ezt inkább múlt időben, mert belefáradtam, hogy nem érdekel senkit a mondanivalóm és abba is, hogy milyenek az emberek. Ez a pont nálad is eljön, majd felnősz.
2013. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!