Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálják az emberek...

Miért próbálják az emberek bizonygatni az ellenkezőjét, ha egyszer így van?!

Figyelt kérdés

A lányok számító dögök, a fiúk pedig hatalmas ökrök, akik szándékosan mennek falnak. Most komolyan...

1, az egyik barátnőm bejelölte az egyik exemet Facen egy fake profilon. De nem írt rá, semmi... (szerintem az lett volna normális, ha a srác vissza sem igazolja, mert nem ismeri).

A srác nemhogy visszaigazolta, de még el is kezdett nyomulni, és aznap este randizni akart a bizonyos lánnyal, akiről látott 3 fotót, és chatelt vele 6 sort.

Ez röhej. Oké, hogy szemétség fake profilokon ügyködni, de könyörgöm: akit nem ismerek, azt nem igazolom vissza, és ennyi. Nem kell félni a szopatástól. Pedig a srác még "okos" is... Chh...



2013. okt. 13. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne általánosíts. Én nem jelölöm vissza azt akit nem ismerek, de van egy régi fészbukom ahol megváltoztattam a nevemet, egy virág képe van fent és van 600 ismerősöm. 600 ember ismer egy nem létező embert.
2013. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, tisztelet a ritka kivételeknek. :)
2013. okt. 13. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Szomorú ezt látni, teljesen átérzem, én is jártam igy.

A sors viszont azt bizonyitja, hogy téged az exed egyáltalán nem becsüld. Szellemileg messzemenőleg okosabb vagy, mint ő.

2013. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 nagyon aranyos vagy! :)
2013. okt. 13. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Te csak féltékeny vagy. Eddig különlegesnek érezted magadat, de most leesett, hogy a te exed BÁRKIVEL összejönne, még látatlanban is.
2013. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem jelölöm vissza akit nem ismerek és mindig elcsodálkozom, hogy miért jelölnek be az olyan emberek.

Sajnos a nép 80%-a ilyen. Szerintem azért bizonygatják az ellenkezőjét, hogy mentsék ami menthető a többi hülye előtt.

2013. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angelik@ ***** válasza:

Persze hogy féltékeny. Melyik normális nő nem az?!:D De most komolyan...

Meg hát a pasik, jézusom:D Csinálsz egy olyan képet, amin picit láttatni engeded a cicid és máris találkozóra hív, máris szeret és gyűrűt ígér...:D

Fel a fejjel, találsz ennél majd jobbat is aki megbecsül. :)

2013. okt. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!