Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan gyávák az emberek...

Miért olyan gyávák az emberek h hazugságokhoz folyamodnak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert elmondani az igazat sokszor a saját gyengeségeink elismerésével egyenlő. Az ember pedig nem úgy lett kitalálva, hogy nyíltan szembe merjen nézni önnön fogyatékosságaival. Hát ezért.


Persze az igazmondás fejleszthető, és hosszabb távon jobban megtérül :)

2013. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ! :)
2013. okt. 17. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ők olyan "menekülő" típus. Az ilyen embert egy idő után ezek a dolgok utólérik.

Ha nem vagy őszinte, az mindig visszaüt.

2013. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok gyáva, viszont mégis van, hogy bele vagyok kényszerítve abba, hogy néha hazudjak, de csak akkor teszem, ha ezzel nem okozok másnak kárt. Van, amikor nagyon nem mindegy, hogy mit válaszolsz valakinek, és a jövőd múlik rajta.
2013. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hazudni nem gyávaságból szoktak, hanem mert nincs elég ideje, ereje, hogy meggyőzzön az "igazáról". Valószínűnek érzi, hogy tökre nem értenéd az álláspontját, ezért inkább hazudik egy valami (visszaellenőrizhetetlent) picit, és nincs többé "probléma". Persze vannak különbségek hazugság és hazugság közt, de ez is egy alternatíva! :)
2013. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyen az ember,ha nem érzi hogy szeret akkor legalább elhazudja..
2013. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!