Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elkezdek sakkozni, azzal...

Ha elkezdek sakkozni, azzal fejleszthetem a logikámat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok
2013. okt. 18. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
En szoktam sakkozni,ma is apritottam a "chess titans"-t , nemtom mennyit fejlett a logikam,de a haragomat megtanultam kontrolalni mert draga az uj billentyuzet :)
2013. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem igen

nekem az analízis javított rengeteget a logikámon :D

rá voltam szorulva, hogy megtanuljam, szépen lassan sikerült, és fél év alatt rengeteget fejlődtem

2013. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19 vagyok es en a vizsgakra keszules kozben rengeteget memoriaztam, relytvenyt fejtettem, relytvenyes ujsagok kulonbozo feladvanyait csinaltam piheneskeppen es rengeteget segitett! Ereztem a valtozast,pedig nem hittem benne. Komolyabb vizsgaknal mindig raallok ezekre.
2013. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Határozottan igen
2013. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nemhiszem hogy sokat segít
2014. júl. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mittudomen1321 válasza:

a skizofréniát képes legyőzni a sakk, nem hogy fejleszteni a logikát. :)


na jó, a nem nagyon komoly eseteket.


fejleszti a logikát, a logikus gondolkozást, a memóriát, a vizuális memóriát. a vizualizációt hűű és még sorolhatnám. az iqdat is meg tudja dobni akár meglehetősen is.


a sakk nagyon komoly tud lenni, de nem szabad túlzásba vinni azért.

2016. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!